Euro
15.3191
0.31%
Dolar
13.5376
0.49%
Altın
796.56
0.37%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
477.164
-1.88%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C
  Mehmet Ali Alabora kaçtı mı

  Mehmet Ali Alabora kaçtı mı

  Gezi Parkı eylemleri sürecinde hedef gösterilen isimler arasında yer alan Mehmet Ali Alabora, uzun süredir sessizliğini koruyor.
  • 03.04.2014 - 18:06

  Gezi Parkı direnişinin öne çıkan isimlerinden olması nedeniyle Başbakan Erdoğan tarafından hedef gösterilen Mehmet Ali Alabora, bir süredir sessizliğini koruyor. Durum böyle olunca da pek çok kimse Alabora'nın nerede olduğunu merak ediyordu.

  Mehmet Ali Alabora kaçtı mı #1

  ALABORA FRANKFURT'TA OPERADA SAHNE ALIYOR

  Oyuncular Sendikası’ndan öğrenilene göre Memet Ali Alabora, Frankfurt’taymış. Frankfurt’ta “Duvara Karşı” filminin opera uyarlamısında rol aldığı için bir süre orada olacak. 

  Oyuncular Sendikası’nın Başkanı olan Memet Ali Alabora’nın sendikanın eylül ayında yapılacak olan genel kurulu için Eylül’den önce İstanbul’a dönmesi bekleniyor. Fakat, Cumhuriyet'ten Ceren Çıplak'ın haberinde yer alan bilgiye göre kulislerde konuşulanlar farklı. 

  TÜRKİYE'YE DÖNMEYECEK İDDİASI

  Başbakan, Gezi Parkı direnişine destek vermeleri nedeniyle Mehmet Ali Alabora’nın da aralarında olduğu sanatçılar için “Hesap soracağız” demişti. Diğer yandan, kulislerde Alabora’nın Başbakan’ın kendisini hedef göstermesi nedeniyle Türkiye’den kaçan isimler arasında olduğu ve dönmeyeceği konuşuluyor.


  Görüş Bildir