Euro
15.4398
0.08%
Dolar
13.5105
-0.06%
Altın
791.3850
0.22%
Borsa
2,094.06
1.02%
Bitcoin
581.577
-0.61%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C
  Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti

  Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti

  Cemaat-CHP bağlantısını ispat et diyen gazeteciye, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten tokat gibi cevap..
  • 26.11.2014 - 18:16

  Melih Gökçek, CHP'li gazeteciyi sosyal medyada rezil etti. Gerçek Gündem'in Genel Yayın Yönetmeni Barış Yarkadaş'ın "CHP ile Cemaat arasındaki bağlantıyı açıkla gazeteciliği bırakırım" sözleri üzerine Gökçek, belgelerle bu bağlantıyı gözler önüne serdi.

  YAVAŞ'IN CEMAATÇİ SEÇİM KOORDİNATÖRÜ

  Gökçek, Mansur Yavaş'ın kaybettiği yerel seçimin sembol fotoğraflarından biri olan sevinç anını paylaşarak arkadaki beyaz gömlekli kişinin kim olduğunu açıkladı. O kişi Cemaat gazetesi Today's Zaman yazarı Suat Kınıklıoğlu'ndan başkası değildi.

  Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti #1

  Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti #2

  PARALEL VEKİLLER GİBİ İSTİFA EDİP SAF DEĞİŞTİRDİ

  Kınıklıoğlu daha önce AK Parti bünyesinde milletvekilliği yapmış olmasıyla dikkat çekiyor. 17 Aralık'tan sonra istifa ederek safını değiştiren bir çok paralel milletvekili gibi Kınıklıoğlu da sonrada istifa ederek yerel seçimlerde Mansur Yavaş'ın seçim koordinatörlüğünü üstlendi.

  Seçim sonrası Radikal'de "Mansur Yavaş'ın sahada kazandığı seçim maalesef masabaşında elinden alındı" gibi yazılar yazan Kınıkoğlu, şu sıralar yazılarına Today's Zaman'da devam ediyor.

  Melih Gökçek Cemaat-CHP bağlantısını deşifre etti #3


  Görüş Bildir