Euro
9.7723
0.34%
Dolar
8.0929
0.06%
Altın
461.21
0.14%
Borsa
1.385
0.6%
Bitcoin
447.790
-4.75%
14ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 14 C
  Uğur Dündar Köşk için Şener'i önerdi İZLE

  Uğur Dündar Köşk için Şener'i önerdi İZLE

  Usta gazeteci Uğur Dündar, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
  • 13.05.2014 - 12:37

  Uğur Dündar Köşk için Şener i önerdi İZLE #1

  Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Uğur Dündar, muhalefetin ortak bir aday çıkarması gerektiğine değinirken aday olarak Abdullatif Şener'i önerdi. 

  Uğur Dündar Köşk için Şener'i önerdi İZLE

  Dündar, Cumhurbaşkanlığı süreciyle ilgili muhalefet ortak bir aday çıkarırsa Başbakan'ın Başkanlık hayalinin suya düşeceğini belirtirken, muhalefetin ortak bir aday çıkarmasının da zor olacağını söyledi.

  ''BÖYLE İSİMLER VAR''

  Dündar; ''Bu milleti kucaklayacak, muhafazakar, dini vecibelerini yerine getiren ama bunun şovunu yapmayan, dini istismar etmekten son derece uzak bir yaşam biçimi sürdüren... Böyle isimler var.

  DÜNDAR'DAN ABDÜLLATİF ŞENER ÖNERİSİ

  Aday gösterilir mi gösterilmez mi bilmiyorum ama örneğin Abdüllatif Şener. Sayın Şener'in siz hiçbir zaman din sömürüsü yaptığını gördünüz mü? Halbuki muhafazakar, mütedeyyin bir vatandaşımızdır. Dini vecibelerini eksiksiz yerine getirir.'' diye konuştu.

  Muhalefetin ortak bir aday üzerinde anlaşmasıyla ‘Erdoğan’ın başkanlık hayalinin gerçekleşmeyeceğini’ belirten Dündar, Abdullatif Şener'in yolsuzluğa karşı çıktığı için Ak Parti ile yollarının ayrıldığını açıkladı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir