taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7127
6.4197
1415.04
98066.17
259.881

Hız ve macera tutkunlarına yeni Corolla

Toyota, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda, Corolla’nın iki yeni versiyonunu dünya lansmanıyla tanıtacak.

Haber Merkezi | 27.02.2019 - 11:19..
Whatsapp ile paylaş
Hız ve macera tutkunlarına yeni Corolla

Toyota, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda, efsane modeli Corolla’nın iki yeni versiyonunu ilk kez beğenilere sunacak. Toyota, Corolla GR Sport ve Corolla Trek versiyonlarıyla ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Yeni Corolla GR Sport, fuarda yapılacak dünya lansmanıyla birlikte Yaris GR Sport’tan sonra Toyota’nın Avrupa’daki GR Sport ürün gamına katılacak ikinci model olacak. Toyota Cenevre’de ayrıca GR Supra, GR Supra GT4 konsepti, AWD-i teknolojisine sahip Prius ve yeni Aygo’nun iki özel versiyonunu da sergileyecek.

Hız ve macera tutkunlarına yeni Corolla

SPORCU RUHU

Hatchback ve Touring Sports modellerinde kendi kendini şarj eden 1.8 veya 2.0 hibrit motorlarla sunulacak olan yeni Corolla GR Sport’da kendine has tasarım detayları öne çıkıyor. Koyu krom siyah yeni ön panjur, farklı tasarıma sahip yan eşikler ve arka difüzör yeni modelin performansının altını çiziyor.

Bu versiyonda aynı zamanda, özel olarak tasarlanan 18 inç alaşım jantlar, arka koyu camlar, sis lambaları, LED farlar ve iki tonlu renge sahip dinamik gri renk de yer alıyor. Corolla GR Sport’un kabininde de modele özgü detaylar hemen dikkat çekiyor. Deri parçalara sahip siyah kumaş spor koltuklar ve opsiyonel olarak deri döşemeler tercih edilebiliyor. Direksiyon ve vites kolunda siyah ve kırmızı dikişler sportif tasarımı daha da ileriye taşıyor.

Hız ve macera tutkunlarına yeni Corolla

MACERA TUTKUNLARI İÇİN COROLLA TREK

Toyota’nın Cenevre’de tanıtacağı diğer model ise, aktif yaşam tarzı ve outdoor maceralardan hoşlananlara hitap ediyor. Yeni Corolla TREK versiyonu, Touring Sports modellerinde 1.8 veya 2.0 litre hibrit motor seçenekleri ile yer alacak. Avrupa C segmentinde, crossover tarzı araçlara artan ilgiyi yansıtacak olan Corolla Trek, Trek bisikletleri ve Toyota arasındaki işbirliğinin bir ürünü olarak öne çıkacak. Bu birliktelik, iki markanın tamamlayıcı mobilite çözümlerini sunarken çevreye verdiği benzer değeri ortaya koymasını da sağlayacak. Aktif yaşam tarzına sahip aileleri hedefleyen Corolla Trek, standart modele göre 20 mm daha fazla sürüş yüksekliğine sahip.

Farklı crossover tarzını; önde ve arkadaki alt korumalar, özel 17 inç alaşım jantlar, arka koyu camlar, sis lambaları ve LED farlarla ortaya koyacak. Corolla Trek’in kabininde ise, 7 inç TFT bilgi-eğlence ekranı, modele özgü iki tonlu koltuklar ve ahşap dekoratif kaplamalar yer alacak.

Hız ve macera tutkunlarına yeni Corolla

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir