Euro
10.0174
0.33%
Dolar
8.3214
0.19%
Altın
476.89
0.08%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
405.658
-8.98%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C

  Adana'nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı

  Adana'da, estetik operasyon yaptığı aralarında hemşire Merve Keleş'in de bulunduğu 1'i erkek, 4 kişinin hastanelik olmalarına neden olan sahte estetikçi, cezaevinden ikinci kez kaçtı.
  • DHA
  • 12.02.2019 - 17:30
  Adana'nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı

  Adana'da, 1'i erkek 4 kişinin hastanelik olmalarına neden olduğu gerekçesiyle, 6 yıl hapis ve 4 bin 100 TL adli para cezasına çarptırılan kadın kuaförü Soner Gülnaz, Ağrı Patnos Açık Cezaevi'nden firar etti.

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #1

  İZİNLİ OLARAK ÇIKIP DÖNMEMİŞ

  Adana 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'taksirle yaralama' suçundan görülen davanın bugünkü duruşmasında hakim, sanık Soner Gülnaz'ın hırsızlık suçundan dolayı yattığı Ağrı Patnos Açık Cezaevi İnfaz Kurumu'ndan izinli olarak çıktığını, bir daha dönmeyerek firar ettiği için Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile hazır edilemeyeceğinin bildirildiğini söyledi.

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #2

  Müşteki hemşire Merve Keleş'in de katılmadığı duruşmada hakim, sanık Soner Gülnaz hakkında yakalama kararı çıkartılmasına karar verdi.

  Kuaför: Zaten alkollüydük vur dedikleri yere sıktım VİDEO

  SAHTE ESTETİK UZMANI

  İddiaya göre kendisini 'estetik uzmanı doktor' olarak tanıtan kadın kuaförü Soner Gülnaz, farklı tarihlerde Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde hemşire olan Merve Keleş'in de (22) aralarında bulunduğu, 4 kişiye dudak dolgusu ile botoks yaptı.

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #3

  3 kadın hastanelik olurken, Soner Gülnaz 6 Mayıs 2017'de gözaltına alındı. Hakkında hırsızlık suçundan kesinleşmiş hapis cezası da bulunan Gülnaz, tutuklandı.

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #4

  DAHA ÖNCE DE FİRAR ETTİ

  Konulduğu Adana Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda firar ettikten sonra yakalanarak, ikinci kez tutuklanan Soner Gülnaz hakkında Adana 3'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'a Muhalefet', 'Dolandırıcılık' ve 'taksirle yaralama' suçlarından 17 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #5

  Mahkeme; sanığa Merve Keleş ve mağdurlardan Z.U.'ya yönelik dolandırıcılık suçundan 4 yıl, 'Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanunu'na muhalefet' suçundan da 2 yıl olmak üzere toplam 6 yıl hapis ve 4 bin 100 TL adli para cezası verdi.

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #6

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #7

  Adana nın sahte estetikçisi cezaevinden yine kaçtı #8

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir