Euro
10.2025
0.92%
Dolar
8.3508
0.47%
Altın
501.29
0.47%
Borsa
1.461
0.48%
Bitcoin
376.333
-1.48%
22ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 22 C

  Aydınlının büyük ikramiye şakası pişmanlığı

  Aydın'ın Didim ilçesinde bir kişi "büyük ikramiye bana çıktı" şakası yapınca pişman oldu.
  • 02.01.2015 - 12:59
  Aydınlının büyük ikramiye şakası pişmanlığı

  Aydınlının büyük ikramiye şakası pişmanlığı #1

  Aydın’ın Didim ilçesinde fotomontajla hazırladığı bileti “İkramiye bana çıktı” diyerek sosyal medya üzerinden paylaşan kişi telefon yağmurunu tutulunca şaka yaptığına bin pişman oldu.

  "İKRAMİYE BANA ÇIKTI" DEDİ

  Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı özel çekilişinde çeyrek bilete çıkan 50 milyon liralık büyük ikramiyenin ikisi Aydın’a isabet etti. Talihlilerin ortaya çıkmaması üzerine Ali Çakır isimli bir vatandaş, fotomontajla hazırladığı bileti “İkramiye bana çıktı” diyerek sosyal medya üzerinden paylaştı. Çakır paylaşıma, "İyi günlerde harcarız umarım" notunu düştü.

  Aydınlının büyük ikramiye şakası pişmanlığı İZLE

  PİŞMAN OLDU

  Evli ve iki çocuk babası olan Ali Çakır’ın yaptığı bu şaka başına dert oldu. Ali Çakır’ın biletli fotoğrafının kısa sürede birçok kez paylaşılmasının ardından Çakır, şaka yaptığını belirttiği bir video paylaştı. Çakır videoda, “Milli Piyango ile alakalı bir şaka yapalım dedik. Zengin falan değilim, bana çıkmadı. Paylaşımım sonrası telefonlarım susmuyor, kilitlendi. Lütfen beni aramayın, vallahi billahi ben değilim" dedi.

  "ZENGİN FALAN OLMADIM"

  Ali Çakır, diğer video paylaşımında ise "Benim tabiatım komple şaka. Ama harbi harbi şaka yaptım ben, yapıştırdım. Şimdi de milleti kendime inandırmaya çalışıyorum. Zengin falan olmadım. Olsam burada ne işim var zaten? Şimdiye çoktan kaçmıştım. Herkesten özür diliyorum" ifadesini kullandı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir