Petrol
93.3
1.04%
Euro
18.3051
0.33%
Dolar
17.9505
0.20%
Altın
1.016
-0.50%
Borsa
298
2.29%
Bitcoin
427.354
-0.83%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Balıkesir'de kaybolan zihinsel engelli İzmir'de bulundu

  Ayvalık ilçesinde, 3 hafta önce kaybolan zihinsel engelli 55 yaşındaki Yusuf Kıvrak, İzmir'in Aliağa İlçesi'nde bulundu.
  • DHA
  • 21.08.2017 - 02:17
  Balıkesir'de kaybolan zihinsel engelli İzmir'de bulundu

  Küçükköy Mahallesi Sarımsaklı Mevkii'nde, ablası Gülser Kıvrak Çetin ve eniştesi Mustafa Çetin ile beraber yaşayan zihinsel engelli Yusuf Kıvrak, 3 hafta önce evden çıktı, bir daha da geri dönmedi. Yakınlarının kayıp başvurusunda bulunduğu Kıvrak İçin, jandarma harekete geçti, ablası Çetin de kardeşi için yerel gazetelere kayıp ilanı verdi. Ancak tüm çabalara karşın sonuç alınamadı.

  Balıkesir de kaybolan zihinsel engelli İzmir de bulundu #1

  Çalışmalar sürerken, bugün İzmir'in Aliağa İlçesi'nde bir ağacın altında hareketsiz yatan kişiyi fark eden bir vatandaş, jandarmaya Haber verdi. Olay yerine sevk edilen ekipler, yaptıkları kontrollerde bu kişinin, Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde 3 haftadan beri kayıp olarak aranan Yusuf Kıvrak olduğu belirlendi.

  Balıkesir de kaybolan zihinsel engelli İzmir de bulundu #2

  Verilen bilgi üzerine Ayvalık İlçe Jandarma Komutanlığı'ndan bir ekip, İzmir'in Aliağa İlçesi'ne giderek Yusuf Kıvrak'ı alıp, ilçeye geldi, Çetin çiftine teslim etti.
  Sarımsaklı'dan İzmir'in Aliağa İlçesi'ne kadar yürüyerek ulaştığı tahmin edilen Kıvrak'ın yakınlarıyla buluşmasında duygusal anlar yaşandı. Çetin çifti, Kıvrak'ın bulunmasından ötürü jandarma ekiplerine teşekkür etti.

  Balıkesir de kaybolan zihinsel engelli İzmir de bulundu #3

  Balıkesir de kaybolan zihinsel engelli İzmir de bulundu #4

  Balıkesir de kaybolan zihinsel engelli İzmir de bulundu #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir