Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
379.468
3.82%
22ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 22 C

  Bayrampaşa Büyük Otogarı'nda bayram trafiği

  9 günlük Kurban Bayramı tatilinin bitmesi ve pazartesi günü okulların açılması nedeniyle İstanbul'a dönüş çileli başladı.
  • DHA
  • 26.09.2015 - 10:10
  Bayrampaşa Büyük Otogarı'nda bayram trafiği

  Bayrampaşa Büyük Otogarı girişinde bayram dönüşünde yoğunluk yaşanmaya başladı. Uzun süren yolculukların ardından memleketlerinden İstanbul'a dönen vatandaşlar, otogarda uzun kuyrukların oluşmasına neden oldu.

  Bayrampaşa Büyük Otogarı nda bayram trafiği #1

  OTOBÜSTEN İNİP YÜRÜDÜLER

  Bayram dönüşünde Bayrampaşa Büyük Otogarı'na girmeye çalışan otobüsler uzun kuyruklar oluştururken, otobüsteki yolcular otogara ulaşabilmek için saatlerce bekledi. Bazı yolcular otobüslerden inerek yürümeyi tercih etti.

  Bayrampaşa Büyük Otogarı'nda bayram trafiği VİDEO

  YOL ORTASINDA YOLCULARI İNDİRMEK ZORUNDA KALDILAR

  Otogar girişinde beklemekten sıkılan yolcular duruma isyan etti. Yasak olmasına otobüs sürücüleri vatandaşların ısrarı üzerine yol ortasında yolcuları indirmek zorunda kaldı. Otobüsten bavullarını alan yolcular, otogara yürüyerek gitti. Her bayram dönüşü aynı çileyi çektiklerini belirten otobüs şoförleri yetkilerin durumu düzeltmesini istedi.

  Bir otobüs şoförü "Her sene buraları basın olarak çekiyorsunuz. Düzelmiyor. İcraat yok" dedi. Bir yolcu otobüsten indiğini 1 Kilometreden fazla yürüdüğünü belirterek, "Otobüs daha yarım saat gelemez." diye konuştu.

  Bayrampaşa Büyük Otogarı nda bayram trafiği #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir