Petrol
114.32
-0.08%
Euro
17.5659
0.04%
Dolar
16.3586
0.06%
Altın
974.17
0.16%
Borsa
2451
0.00%
Bitcoin
484.063
-0.27%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C
  CHP'li başkan gazetecinin boğazına sarıldı

  CHP'li başkan gazetecinin boğazına sarıldı

  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Tekirdağ Balediyesi’ni eleştiren ve Başkan Albayrak ile tartışan gazetecinin boğazını sıktı.
  • Ajanslar
  • 08.04.2016 - 22:14

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kuruluşunun 2’nci yılında Çorlu ilçesinde bir otelde kahvaltılı basın toplantısı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi’nin 2 yıllık faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıya, CHP Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak, Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe belediye başkanları ile Tekirdağ’daki yerel ve ulusal basın kuruluşlarında çalışan gazeteciler katıldı.

  Başkan Kadir Albayrak’ın konuşmasının ardından soru bölümüne geçilen toplantıda, Trakya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nijat Ayvaz, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin tutumunun şeffaf olmadığını savunarak, halkın parasının boş yere harcandığını iddia etti. Bunun üzerine Başkan Albayrak da, bu iddialara cevap vermeden, katılan herkese teşekkür etti ve soru kabul etmeden toplantıyı sonlandırdı.

  CHP'li başkan gazetecinin boğazına sarıldı VİDEO

  BELEDİYEYİ ELEŞTİREN GAZETECİNİN BOĞAZINA SARILDI

  Başkan Kadir Albayrak’ın salondan çıkışı sırasında Nijat Ayvaz yanına gelerek tartışmaya başladı.

  Bu sırada Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan da, Gazeteci Ayvaz’a tepki gösterip boğazını sıktı. Ayvaz, bu yapılanların kabul edilemez olduğuna dikkat çekerek, “Sayın Başkan bunu yapamazsınız. Basına baskı kuramazsınız. Basının yakasına yapışamazsınız. Utanacaksınız” diyerek tepkisini dile getirdi. Yaşanan gerginlik üzerine Başkan Albayrak, araya girerek olayın büyümesini engelledi.

  CHP li başkan gazetecinin boğazına sarıldı #1

  Ayrıca Başkan Kadir Albayrak’ın salonu terk etmesinin ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, gazeteci Ayvaz’la uzun süre tartıştı.

  Kahvaltılı basın toplantısına katılan gazeteciler ise, programın soru kabul edilmeden bitirilmesine tepki gösterdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir