Petrol
86.65
-4.21%
Euro
17.8436
-1.10%
Dolar
18.414
0.52%
Altın
973.28
-1.08%
Borsa
3282
-0.41%
Bitcoin
351.590
-1.90%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik'in bayramını kutladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik'in bayramını kutladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay'daki birliklerde incelemelerde bulunan Milli Savunma Bakanı Akar'la telefonla görüşerek Mehmetçik'in bayramını kutladı.
  • AA
  • 24.05.2020 - 14:09

  Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile kara, deniz ve hava unsurlarındaki bayram ziyaretleri devam ediyor.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay'daki birliklerde incelemelerde bulunan Milli Savunma Bakanı Akar'la telefonla görüştü.

  Milli Savunma Bakanı Akar'la telefonda görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ailelerinden uzak kalan Mehmetçik'in Ramazan Bayramı'nı kutladı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik'in bayramını kutladı VİDEO


  "MİLLETİMİZ KAHRAMANCA MÜDALENİZİ ASLA UNUTMAYACAKTIR"

  Başarılı çalışmalarından dolayı Mehmetçiği tebrik eden ve Ramazan Bayramı'nı kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Koronavirüs belasından kurtularak nice bayramlara Rabbim bizleri kavuştursun inşallah. Gerek terörle mücadelede gerek Barış Pınarı Harekatı’nda gerekse Afrin'de, İdlib'de ortaya koyduğunuz kahramanca mücadeleyi asla milletimiz unutmayacaktır. Ben, sizleri gözlerinizden öpüyorum. Bayramınızı tekrar tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki bayramları koronavirüs belasından kurtulmuş olarak kutlamayı Rabb'im bizlere nasip etsin diyor, sizleri özellikle selamlıyor, Rabb'im güç, kuvvet versin diyorum." dedi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik in bayramını kutladı #1

  "ÇOK DAHA FARKLI GÜNLERİ BERABER YAŞAYACAĞIZ"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Akar ve komutanların TCG Barbaros Fırkateyni'ndeki video konferans görüşmesinde de Akdeniz, Ege ve Karadeniz'de görev yapan muharip unsur komutanlarına hitap etti.

  Erdoğan, "Ülkemizin tüm denizlerinde, Akdeniz’de verdiğiniz bu mücadeleyi şahsım, milletim adına en kalbi duygularla tebrik ediyor ve kutluyorum. Bayramı inşallah bayram gibi kutlayacağımız günlerde bir araya gelmeyi Allah bizlere nasip eylesin. Bu koronavirüs belasından inşallah kurtulduktan sonra çok daha farklı günleri beraber yaşayacağız. Sizleri tebrik ediyor, bayramınızı kutluyorum, ailenize de hayırlı bayramlar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik in bayramını kutladı #2

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik in bayramını kutladı #3

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik in bayramını kutladı #4

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Mehmetçik in bayramını kutladı #5


  Görüş Bildir