Petrol
114.19
0.02%
Euro
17.6045
0.26%
Dolar
16.3549
0.04%
Altın
974.64
0.21%
Borsa
2451
-1.34%
Bitcoin
482.571
-0.84%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C

  Davutoğlu bayrama Konya'da girdi

  Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, bayram namazını Bakan Lütfi Elvan ile birlikte Selimiye Camii'nde kıldı.
  • 05.07.2016 - 09:36
  Davutoğlu bayrama Konya'da girdi

  Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Böyle bir ayda da masum insanları katleden, güzel şehirlerimizi tarumar eden teröre karşı hep beraber millet ve Müslümanlar olarak omuz omuza vermek durumundayız." dedi.

  Davutoğlu bayrama Konya da girdi #1

  BAKAN ELVAN YALNIZ BIRAKMADI

  Davutoğlu ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Selimiye Camii'nde kıldıkları bayram namazın ardından vatandaşlarla bayramlaştı. Gazetecilere açıklamada bulunan Davutoğlu, Türkiye'nin ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı tebrik etti. Ramazanın bereket ayı olduğuna işaret eden Davutoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Allah ülkemizde ve İslam dünyasında huzurla, sağlıkla ve esenlikle geçireceği bir bayramı nasip eylesin. Bu bereket ve rahmet ayında çok güzel ibadet yapmanın yanında maalesef çok üzüntü duyduğumuz, büyük ızdırap çektiğimiz olaylarda yaşadık. Başta İstanbul Atatürk Havalimanı'na yapılan vahşice saldırı yanında Bağdat ve Medine'deki saldırılar hepimizin yüreğinde büyük yaralar açtı. Ramazan barış ayıdır. Böyle bir ayda da masum insanları katleden, güzel şehirlerimizi tarumar eden teröre karşı hep beraber millet ve Müslümanlar olarak omuz omuza vermek durumundayız."

  Davutoğlu: Teröre karşı omuz omuza vermek durumundayız VİDEO

  Davutoğlu bayrama Konya da girdi #2

  Davutoğlu bayrama Konya da girdi #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir