Euro
15.4852
-0.33%
Dolar
13.6958
-0.17%
Altın
785.12
-0.18%
Borsa
1.91
0%
Bitcoin
714.772
-1.44%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Düzce'de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken

  Düzce'de taksicilik yapan Hakan Atılgan, salgın nedeniyle müşterilerle arasındaki sosyal mesafeyi korumak için aracın ön koltuğuna cansız manken yerleştirdi.
  • DHA
  • 18.11.2020 - 09:21
  • Güncelleme : 18.11.2020 - 10:54
  Düzce'de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken

  Düzce’de taksicilik yapan Hakan Atılgan, artış gösteren koronavirüs vakalarına karşı hem kendisini hem de müşterilerini korumak için kendince tedbir aldı.

  Atılgan, sosyal mesafenin korunması amacıyla taksinin ön koltuğuna oturulmasını engellemek için canlı manken taşımaya başladı.

  Bu uygulama ile genelde müşterilerinden övgü aldığını ifade eden Atılgan, ancak 3-4 kişi binmek isteyenlerin tepki gösterdiğini söyledi.

  "MANKEN ARKADAŞIMLA BİRLİKTE DÜZCE'Yİ GEZİYORUZ"

  Atılgan, başlattığı uygulama hakkında şunları söyledi: "Son dönemde koronavirüs vakaları artış gösterdi. Kendimizi ve vatandaşlarımızı muhafaza edelim diye böyle bir şey düşündüm kendimce. Ön koltuk gerçekten çok riskli. Kişiler bazen hapşırıyor. Onun ağzından çıkan virüsü bizler muhakkak teneffüs ediyoruz. Bu yüzden böyle bir şey düşündüm. Manken arkadaşımla birlikte Düzce’yi geziyoruz. O da rahatsız olmuyor. Taksimetre ücretini daha alamadım inşallah alacağım. Müşterilerim bu durumdan oldukça memnunlar. 'Keşke diğer taksiciler de sizin gibi duyarlı olsalar' diyorlar. Bazı müşterilerimiz ise neden 3-4 kişi almıyorsunuz diyor. Onlar da haklı ama geçirdiğimiz süreç hakikaten kolay bir süreç değil. Herkes hayatıyla mücadele ediyor. Bu yüzden vatandaşlarımızın buna duyarlı olmasını istiyorum. Elimizden geldiğince kendilerini ve bizleri korumasını istiyorum."

  Düzce'de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken VİDEO

  Düzce de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken #1

  Düzce de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken #2

  Düzce de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken #3

  Düzce de taksicinin koronavirüs önlemi: Cansız manken #4

  Antalya'da taksiciden koronavirüse cansız mankenli önlem haberi

  Antalya

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir