Euro
15.2663
0.81%
Dolar
13.4556
0.59%
Altın
793.1250
0.40%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
524.049
-8.86%
2ºC
İstanbul
Yoğun kar 2 C

  Elazığ'da bir kişi Ferrari'siyle su borusu taşıdı

  Elazığ’da babasını kıramayan bir kişi, Ferrari marka lüks otomobiliyle boru taşıdı.
  • İHA
  • 08.06.2015 - 11:28
  Elazığ'da bir kişi Ferrari'siyle su borusu taşıdı

  33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu.

  Elazığ da bir kişi Ferrari siyle su borusu taşıdı #1

  "BABAM BORU AL GEL" DEDİ

  Medyaya düşen boru taşıma fotoğrafı ile ilgili açıklamada bulunan Yıldırım, "Çarşıda arkadaşlarla kahve içiyorduk. Babam aradı. Bahçede kepçe çalıştırıyorlardı. Su borusunu kırmışlar. Acil bir boru al gel dedi. Tabii baba olunca akan sular durur. Aracıma atladım, boru almaya gittik. Bir, iki metre derken üç metre boruyu aldık. Boru sığmadı. Acilen de boruyu götürmem gerekiyordu. Şimdi işin içinde de babam olunca dünyalara değişmem. Buradan bütün genç kardeşlerimi de söylüyorum. Bazı değerler vardır ki parayla alınamaz. Paha biçilemez. Hani işin içinde baba olunca boruyu attım. Bahçeye götürürken arkadan bir arkadaş fotoğraf çekmiş. Ondan sonra o fotoğrafı da sosyal medyadan Almanya’daki arkadaşlarım görmüş. Oradan bana geri yazdılar. İşte sen ne yapıyorsun. Nakliyeye falan mı başladın dediler. Sonra dediler ki birisi LPG taktırmış Ferrari’ye gelip arabayı elinden almışlar. Şimdi boru yüzünden bizimde arabamız giderse bilemiyorum artık" dedi.

  "BABAM FERRARİ ALACAĞIM" DİYE SÖZ VERMİŞTİ

  Ferrari almayı çocukluktan beri hayal ettiğini belirten Yıldırım, "5-6 altı yaşında babamla konuşurken babam bana, sana Ferrari alacağım diye söz vermişti. Tabii o zaman biz Ferrari’nin nasıl bir şey olduğunu, nasıl olduğunu, alabileceğimizi bilmiyorduk. Demek ki babam bana nasıl bir dua etmişse Allah nasip etti" diye konuştu. Elazığ’da otomobiline gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini kaydeden Yıldırım, herkesin kaza bela vermesin diye dua ettiğini dile getirdi.

  Elazığ'da bir kişi Ferrari'siyle su borusu taşıdı İZLE


  Görüş Bildir