Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
385.836
2.32%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Elazığ'da süs havuzuna giren çocuğa zabıta dayağı

  Elazığ'da aşırı sıcaklardan bunalıp serinlemek için öğretmenevi önündeki süs havuzuna giren çocuğu zabıta dövdü
  • DHA
  • 24.06.2016 - 16:34
  Elazığ'da süs havuzuna giren çocuğa zabıta dayağı

  dayak

  Elazığ Belediyesi zabıta ekipleri, aşırı sıcaklardan bunalıp serinlemek için öğretmenevi öndeki süs havuzuna giren bir grup çocuğu havuzdan çıkardı.

  TOKAT ATTI

  Bu sırada zabıtalardan biri yarı çıplak olan bir çocuğa sert tepki gösterdikten sonra önce suratına tokat attı. Çocuğun bağırıp ağlayarak kaçmak istemesi üzerine bu kez çocuğu yakalayan zabıta görevlisi vatandaşların engellemek istemelerine rağmen bu kez tekme ile vurdu.

  Zabıtanın çocuğu dövdüğü anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntü çeken vatandaşın, "Bakın bakın zabıtaya bakın; vatandaşı dövüyor" diyerek vatandaşları duyarlı olmaya çağırdığı duyuldu.

  Bu sırada çevrede toplanan vatandaşlar zabıta ekiplerine sert tepki gösterirken, aralarında tartışmalar yaşandı. Zabıtadan dayak yiyen, üstü çıplak çocuğun ise yere oturarak ağladığı görülürken, araya giren vatandaşlar zabıtayı sakinleştirmeye çalıştı.

  Elazığ'da süs havuzuna giren çocuğa zabıta dayağı VİDEO

  "BEN ÇEKTİM GÖRÜRSÜNÜZ SİZ"

  Bu arada görüntüyü çeken kişi zabıtaya tepki göstererek, "Siz zabıta mısınız, mafya mısınız? Ben çektim görürsünüz siz" dediği duyuldu. Yaşanan kargaşa sırasında zabıta ekipleri çocuğu yarı çıplak halde araçlarına zorla bindirip olay yerinden ayrıldı.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir