Petrol
112.33
1.22%
Euro
17.6058
0.45%
Dolar
16.6305
0.63%
Altın
977.54
0.90%
Borsa
2556
1.04%
Bitcoin
349.893
-2.49%
23ºC
İstanbul
Çok bulutlu 23 C

  Fatih Erbakan: Doğalgaz çıkarma çalışmalarından memnunuz

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, "Hükümetimizin Doğu Akdeniz'de yaptığı doğal gaz çıkarma çalışmalarını memnuniyetle karşılıyoruz." dedi.
  • AA
  • 29.08.2020 - 18:55
  Fatih Erbakan: Doğalgaz çıkarma çalışmalarından memnunuz

  Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin genel merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

  Adalet, ehliyet ve liyakatin tam manasıyla esas kılındığı, çocuklar ve gençlerin kaliteli eğitim aldığı, ekonomik anlamda refah seviyesi artmış ve servet dağılımında adaletin sağlandığı bir Türkiye için çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Erbakan, ailenin korunması için de çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.

  Fatih Erbakan: Doğalgaz çıkarma çalışmalarından memnunuz #1

  "KEŞFİ MEMNUNİYETLE KARŞILADIK"

  Erbakan, Karadeniz'deki doğal gaz keşfini memnuniyetle karşıladıklarını, yerli ve milli doğalgaz rezervinin olmasının enerjide dışa bağımlılığı ve cari açığı azaltacak sevindirici bir gelişme olduğunu bildirdi.

  Doğu Akdeniz'den de yakında güzel haberler gelebileceğine inandığını dile getiren Erbakan, "Hükümetimizin Doğu Akdeniz'de yaptığı doğal gaz çıkarma çalışmalarını memnuniyetle karşılıyoruz. Çalışmaları en başından beri destekliyor, memnuniyetle karşılıyoruz. Bölgedeki aramalardan hayırlı sonuçlar çıkmasını ümit ediyoruz. Karadeniz'de bulunan rezervlerin daha büyüğünün çıkma ihtimalini temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

  Fatih Erbakan: Doğalgaz çıkarma çalışmalarından memnunuz #2

  Fatih Erbakan: Doğalgaz çıkarma çalışmalarından memnunuz #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir