Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
562.750
-1.76%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C
  İstanbul'un göbeğinde maganda dehşeti

  İstanbul'un göbeğinde maganda dehşeti

  İstanbul'da ağırlıkta gençlerden oluşan bir grup, araçlarıyla konvoy oluşturdu. Konvoy, Taksim'e yaklaştığında silahlar konuştu. Araçlardan ateş açıldı.
  • DHA
  • 19.06.2019 - 02:55

  Trafik magandalarına karşı yoğun çalışma yürütülmesine karşılık bazı bölgelerde halen magandalar kol geziyor. İstanbul'un göbeğinde insanların canını hiçe sayan bir grup asker uğurlama konvoyu, kameralar tarafından kaydedildi.

  ASKER UĞURLAMA KONVOYUNDA SİLAH

  İstanbul'un göbeğinde adeta silahlar konuştu. Silah seslerini duyanlar çatışma çıktığını zannederken, o anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

  İstanbul un göbeğinde maganda dehşeti #1

  Saat 00.00 sıralarında kameralara yansıyan görüntülerde, Kasımpaşa'da toplanan gençler çok sayıda araçla konvoy oluşturdu. Otomobillerin camlarından sarkarak trafikte terör estirdiler. Konvoy, Taksim'e yaklaştığında ise silahlar konuşmaya başladı.

  İstanbul un göbeğinde maganda dehşeti #2

  HAVAYA SİLAHLA ATEŞ AÇTILAR

  Konvoyun en önünde bulunan otomobilin sunroofundan sarkan bir kadınla bir erkek dikkat çekti. Konvoy Taksim'e yaklaşınca önce adam silahı alarak havaya ateş etmeye başladı. Ardından ise yanında bulunan kadına silahı vererek havaya ateş ettirdi. Konvoydaki birçok otomobilden de silah sesleri yükseldi.

  İstanbul'un göbeğinde silahlı konvoy VİDEO

  TAKSİM'DE ARA SOKAKLARDA KAYBOLDULAR

  Trafikte terör estiren ve İstanbul'un göbeğinde havaya ateş eden magandalar, Odakule tarafından Beyoğlu'nun ara sokaklarına girerek gözden kayboldular.

  İstanbul un göbeğinde maganda dehşeti #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir