Petrol
107.83
-1.17%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
476.059
-0.53%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C

  Kayseri'de kaçan tosunu bıçaklaya bıçaklaya yakaladılar

  Kayseri’de kesimhaneye götürülürken kaçan tosun, yakalandıktan sonra otobüs durağının önünde kesildi. O anlar ise kameralara yansıdı.
  • 18.09.2014 - 15:49
  Kayseri'de kaçan tosunu bıçaklaya bıçaklaya yakaladılar

  Kayseri de kaçan tosunu bıçaklaya bıçaklaya yakaladılar #1

  Kayseri Kocasinan İlçesi Erkilet Bulvarı’nda Sabah saatlerinde Karpuzatan mevkiinde bulunan bir kesimhaneye götürülen tosun kaçtı.

  ÖNÜNÜ KAMYONETLE KESTİLER

  Erkilet Bulvarına çıkan boğa yoldan geçen 2 kamyonet ve 3 otomobile çarptı. Önüne çıkan Salman Adak ve Ömer Mızrak’ı da yaraladı. Kaçan tosunu yakalamaya çalışan sahipleri, hayvanı önce bindikleri kamyonla sıkıştırmaya çalıştı.

  Kayseri de kaçan tosunu bıçaklaya bıçaklaya yakaladılar #2

  KAÇAN TOSUN AKARYAKIT İSTASYONUNA GİRDİ

  Kasaplar, köşeye sıkışan boğayı önce iple, sonra mızrak gibi uzunca bir sopanın ucuna bağlanan bıçakla yaraladı. Kanlar içerisinde kalan hayvan, can havliyle bir akaryakıt istasyonuna da girip, burada çalışanları da kovaladı. Bu arada, Kocasinan Belediyesi Veteriner Müdürlüğüne ait bir ekip, tosuna iki uyuşturucu iğne attı. Uyuşan hayvan buna rağmen tekrar caddeye doğru kaçarken, arkasından yaklaşan 2 kasap, hayvanın arka ayaklarına bıçak darbeleri attı.

  Kayseri de kaçan tosunu bıçaklaya bıçaklaya yakaladılar #3

  OTOBÜS DURAĞI ÖNÜNDE KESİLDİ

  Kaçamayacak hale gelen tosun daha sonra düştüğü belediye otobüs durağı önünde kasaplar tarafından kesildi. Vinçle olay yerinden kaldırılan tosun daha sonra Karpuzatan mevkiinde bulunan mezbahaya götürüldü.

  Kayseri de kaçan tosunu bıçaklaya bıçaklaya yakaladılar #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir