Petrol
95.97
2.48%
Euro
18.2798
0.02%
Dolar
18.0596
0.62%
Altın
1.022
0.56%
Borsa
302
1.34%
Bitcoin
427.598
0.79%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Kim Kardashian Adanalı Mert'i yanlışlıkla meşhur etti

  Daha önce de Miley Cyrus’un yaptığı yanlışlık sayesinde takipçileri artan genç, şimdi de Kim Kardashian'ın yanlışlıkla etiketlediği fotoğrafla meşhur oldu.
  • 06.02.2015 - 11:07
  Kim Kardashian Adanalı Mert'i yanlışlıkla meşhur etti

  dwe

  Kim Kardashian, Türk fotoğrafçı Mert Alaş ile çekildiği selfiesini sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan takipçilerine paylaştı. Fotoğraf yaklaşık bin retweet alırken, 5 bin 100 kişi favorilerine yükledi. Ancak Kardasian, ‘love & light’ notu düştüğü fotoğrafa @mertalas_ etiketi koyacağı yere @mertalas etiketi yaptı.

  ETİKET ADANALI MERT'E GİTTİ

  Kardashian’ın alt tiresini koymayı unuttuğu adres ünlü fotoğrafçı Mert Alaş’a değil, Adanalı bir gence aitti. Daha önce ABD’li şarkıcı Miley Cyrus'un da yaptığı hata sayesinde adresin sahibi Mert Alas isimli gencin takipçi sayısı arttı.

  Kim Kardashian Adanalı Mert'i yanlışlıkla meşhur etti - Video

  “'SENİ SEVİYORUM BEBEK' YAZDIM”

  17 yaşındaki Mert Alas, yanlışlıkla da olsa yaşadıkları için çok mutlu olduğunu söyledi. Alas, “Kim Kardashian, fotoğrafçı Mert Alaş ile fotoğraf çekiliyorlar. Benim adım da Mert Alas. İsim benzerliğinden dolayı Kim Kardashian beni mention ediyor. Benim için yanlışlıkla da olsa ünlü olma serüveni başlıyor. Ben bildirimlerime baktım. Kim Kardashian’ın beni mention ettiğini gördüm. Ondan sonra Kardashian’ın takipçilerinin retweetlediğini gördüm. Ben de Kim Kardashian’a ‘seni seviyorum bebek’ diye cevap yazdım. Cevap alamadım” dedi.

  Kim Kardashian Adanalı Mert i yanlışlıkla meşhur etti #2

  “TAKİPÇİ SAYIM ARTTI”

  Kim Kardashian’ın yanlışlıkla da olsa kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Alas, “Daha önce de Miley Cyrus etiketledi beni. Yine Mert Alaş sayesinde. Takipçi sayım çok arttı. Bu olaylar olmadan önce 200 takipçim vardı. Miley Cyrus sayesinde bir yıl içerisinde 600 takipçim oldu. Kim Kardashian mention ettikten sonra da 3 gün içinde 65 takipçi daha kazandım” diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir