Euro
15.4359
0.05%
Dolar
13.5099
-0.07%
Altın
791.3210
0.21%
Borsa
2,096.46
1.14%
Bitcoin
580.773
-0.83%
6ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 6 C

  KKTC'deki lezbiyen kavgasında 3 kadın 1 kadını dağa kaçırdı

  Girne'de ikisi manken üç genç kadın, kendilerine ‘lezbiyen’ diyen bir başka genç kadını gece yarısı dağa çıkarıp çırılçıplak soyduktan sonra dans ettirdi.
  • 27.11.2014 - 10:07
  KKTC'deki lezbiyen kavgasında 3 kadın 1 kadını dağa kaçırdı

  girne

  Girne'de mankenlik yapan Sıla Barkut ve Zeynep Ceyhan ile arkadaşları Çise Mevlit Cumartesi gecesi tartıştıkları E. A.’yı otomobilleriyle Beşparmak Dağları’nın Boğaz bölgesindeki piknik alanına götürdü. E.A’yı çırılçıplak soyan üç arkadaş, daha sonra zorla dans ettirdikleri genç kadını cep telefonlarıyla görüntüleyip, videoyu yaymakla tehdit etti. E. A.’nın polise şikayette bulunmasıyla üç genç kadın tutuklandı.

  "SOYUNARAK DANS ETTİ"

  Olaya adı karışan 3 kadından biri olan Sıla Barkut "Suçumu kabul ediyorum fakat ben lezbiyen değilim" dedi. Kıbrıs'ta tartışma yaratan olayla ilgili bir açıklama yapan Sıla, "Bir defa lezbiyen değil, güzel bir kadınım" diyerek, yanlış anlaşılmak istemediğini söyledi. Sıla Barkut, işlediği suçu mahkemede kabul ettiğini fakat hiç birşekilde E.A’yı zorla dans ettirmediklerini iddia ederek, "Aksine kendi isteğiyle soyunarak dans etti " dedi.

  "YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU"

  Sıla Barkut, arkadaşları olan E.A’nın 22 kasım gecesi kendilerine ‘’Lezbiyen’’ suçlaması yapması üzerine, olayın gerçekleştiğini söyleyerek, "E.A bize bunu söyleyince biz de kendisine ‘’Eğer lezbiyensek gel bizi eğlendir ‘’dedik. Tamamen kendi isteğiyle dans etti, biz de eğlendik. Mahkemede söylenenler doğrudur. Fakat biz zorla bir şey yapmadık. Halen daha E.A. ile konuşuyorum. Aramızda hiçbir sorun da yoktur. İşin asıl yanı, gazetelerde aleyhimde yayınlanan lezbiyen olduğuma dair iddialardır. Ben lezbiyen değilim, yanlış anlaşılma oldu" diye konuştu.

  KKTC deki lezbiyen kavgasında 3 kadın 1 kadını dağa kaçırdı #2

  YARGIÇ ŞAŞIRDI

  Girne Kaza Mahkemesi Yargıcı Fügen Ulutekin huzurunda görüşülen teminat duruşmasında meydana gelen olayın ardından genç kızların karıştığı olayın oldukça çirkin olduğunu vurguladı. Fügen Ulutekin "Şiddet tehdidi suçlarına yasada 3 yıla kadar hapis öngörülmektedir. Böyle bir rezalet olamaz. 3 tane genç kız böyle bir olaya nasıl karışır? Suçları zaten ağır hepsi de cezaevinde yargılanmayı beklesin" diyerek mahkemeye 15 dakika ara verdi.

  KEFALETLE SERBEST KALDILAR

  Aranın ardından teminat şartlarını okuyan Yargıç Ulutekin, tüm zanlıların yurt dışına çıkışlarının yasaklanmasına, zanlı Çise Mevlit ve Sıla Barkut'un 20 bin TL'lik şahsi kefalet senedi imzalamasına, zanlı Zeynep Ceyhan'ın KKTC vatandaşı bir kişinin imzalayacağı 20 bin TL'lik kefalet senediyle tutuksuz yargılanmasını emir verdi.


  Görüş Bildir