Euro
10.0684
0%
Dolar
8.4519
-0.04%
Altın
497.34
0.03%
Borsa
1.392
2.27%
Bitcoin
335.490
-2.11%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C

  Konya'ya şehit ateşi düştü

  Hakkari'de zırhlı askeri araç kullanırken yola döşenen patlayıcının infilak edilmesiyle şehit olan Halim Ünal'ın cenazesi bugün defnedilecek
  • DHA
  • 22.09.2017 - 11:01
  Konya'ya şehit ateşi düştü

  Hakkari 3'üncü Piyade Tümen Komutanlığı  Lojistik Destek Komutanlığı'nda görevli Ulaştırma Uzman Çavuş Halim Ünal, zırhlı askeri aracı kullandığı sırada Yüksekova- Esendere Bölgesi'nde terör örgütü PKK'nın daha önce yola döşediği el yapımı patlayıcı, dün infilak ettirildi. Ağır yaralanan ve Yüksekova Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Uzman Çavuş Halim Ünal, yapılan tüm müdahaleye rağmen şehit düştü.

  Konya ya şehit ateşi düştü #1

  ANNESİ HABERİ ALINCA FENALAŞTI

  Konya'nın Tuzlukçu Nüfusuna kayıtlı şehit Uzman Çavuş Halim Ünal'ın, Akşehir'de oturan annesi Sebahat Ünal'a acı haber, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve askeri yetkililer tarafından verildi. Oğlunun şehit düştüğü haberini aldıktan sonra fenalaşan anne Sebahat Ünal, hazır bekletilen ambulansta tedavi edildi. Şehit Ünal'ın babası Osman Ünal'ın daha önce vefat ettiği belirtildi.

  Konya ya şehit ateşi düştü #2

  CENAZESİ BUGÜN DEFNEDİLECEK

  2 çocuk babası şehit Ünal'ın, Ankara'da oturan eşi Esin Ünal'a da acı haberin verildiği öğrenildi. Şehit Ünal'ın cenazesinin ailesinin istediği doğrultusunda bugün Akşehir ya da Tuzlukçu da defnedilmesi bekleniyor.

  Konya ya şehit ateşi düştü #3

  Konya ya şehit ateşi düştü #4


  Konya ya şehit ateşi düştü #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir