Euro
8.9982
0.2%
Dolar
7.5719
0.53%
Altın
412.97
0.41%
Borsa
1.548
0.41%
Bitcoin
374.755
-0.86%
6ºC
İstanbul
Güneşli 6 C

  Meral Akşener'den operasyona tam destek

  Akşener, Suriye konusunda Trump'ın tehditlerine karşı tek bir partimiz var diyerek birlik mesajı verdi.
  • Haber Merkezi
  • 08.10.2019 - 10:21
  • Güncelleme : 08.10.2019 - 10:21
  Meral Akşener'den operasyona tam destek

  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yeni yasama yılının ilk grup toplantısında, gündemde olan Suriye konusuna ilişkin; "İç politikada siyasi rekabete devam edeceğiz, birbirimizi eleştireceğiz ama dış tehditlere karşı bir tek partimiz vardır, o da al bayrak partisidir." açıklamasında bulundu.

  "TRUMP'IN AÇIKLAMASI KÜSTAHLIKTIR"

  Akşener’in açıklamalarından satır başları şöyle:

  "Dün ülkemizin muhatap kılındığı küstahlık, yaşadığımız tüm tartışmalarımızın geride bırakılmasını gerekli kıldı. ABD Başkanı Trump’ın dün yaptığı açıklama, devlet aklıyla bağdaşmayan bir küstahlıktır.

  Meral Akşener: Tek partimiz var al bayrak partisi ViDEO

  "DIŞ TEHDİTLERE KARŞI BİR TEK PARTİMİZ VAR"

  İç politikada siyasi rekabete devam edeceğiz, birbirimizi eleştireceğiz, ama dış tehditlere karşı bir tek partimiz vardır. O da al bayrak partisidir. Hiç kimse merak etmesin. Türkiye’nin devlet geleneği, dünya ülkeleriyle ilişkilerini başarıyla yönetecek güçtedir. Türkiye’nin dostları, Trump yönetimine tehditlerinin sonuçlarını anlatacaktır. Sayın Erdoğan'a çağrımız; Fırat’ın doğusuna girip terör koridorunu yarmaktır. Milletin de bizim de beklentimiz budur.”

  TRUMP'A MEYDAN OKUDU

  Buradan büyük devlet adamı İsmet İnönü’nün sözleriyle Trump’a sesleniyorum: Yarın yeni bir dünya kurulur, Türkiye de o dünyada yerini alır."

  Meral Akşener den operasyona tam destek #1

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir