Petrol
87.61
2.38%
Euro
19.6746
0.23%
Dolar
18.6259
-0.05%
Altın
1.073
-0.29%
Borsa
4977
0.00%
Bitcoin
325.779
1.35%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Mersin'de otobüs şoförü darbedildi

  Manevra yaparken yol kenarındaki kadının eline çarpıp, cep telefonunun düşmesine neden olan şoför, kadının yakınları tarafından saldırıya uğradı.
  • DHA
  • 28.12.2019 - 09:51
  Mersin'de otobüs şoförü darbedildi

  Mersin'in Tarsus ilçesinde, toplu taşıma şoförü olan 39 yaşındaki Harun Özer, kendisini sıkıştıran araç nedeniyle manevra yaparken, yol kenarındaki kadının eline çarpıp, cep telefonunun düşmesine neden oldu.

  ŞOFÖR ZARARIN KARŞILANABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ

  İsmi öğrenilemeyen kadın, otobüse binerek cep telefonunun kırılmasına tepki gösterdi. Bunun üzerine şoför, zararının şikayet hattı aracılığıyla karşılanabileceğini belirterek, telefon numarası ve aracın plakasını verdikten sonra olay yerinden ayrıldı.

  Mersin de otobüs şoförü darbedildi #1

  KADININ YAKINI TARAFINDAN SALDIRIYA UĞRADI

  Özer, kullandığı toplu taşıma aracı ile son durağa yanaşırken, genç kadının yakını olduğu öne sürülen kimlikleri saptanamayan 3 kişi el kaldırdı. Özer, adres tarifi soracaklarını sanarak durup kapıyı açınca, 3 kişiden biri tarafından dövüldü.

  Mersin'de otobüs şoförü darbedildi VİDEO

  Mersin de otobüs şoförü darbedildi #2

  ''ÖZÜR DİLEDİĞİM HALDE BANA BUNU YAPTILAR''

  Kendisine 'Kaza yapan sen miydin?' diye soran 3 kişiye 'evet' yanıtını verdikten sonra darbedilmeye başlandığını anlatan Özer, "Evet demeye fırsat kalmadan direkt bana saldırdı, beni darbetti. Diğerleri onu tutarken ben kaçtım. Aracıma bindikten sonra tekrar geldi, yeniden darbetti. Karakola giderek, şikayetçi oldum. Özür dilediğim halde bana bunu yaptılar." dedi.

  Mersin de otobüs şoförü darbedildi #3

  Mersin de otobüs şoförü darbedildi #4


  Görüş Bildir