Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
583.214
-0.48%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Onur Özbizerdik'in dövdüğü kız arkadaşı dehşeti anlattı

  Hakkında yeniden yakalama kararı çıkartılan Onur Özbizerdik'in aldığı tehditlerle ölüm korkusu yaşayan sevgilisi Melis Ç. konuştu.
  • Ajanslar
  • 29.06.2015 - 08:34
  Onur Özbizerdik'in dövdüğü kız arkadaşı dehşeti anlattı

  Onur Özbizerdik in dövdüğü kız arkadaşı dehşeti anlattı #1

  Ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu, Alaattin Çakıcı’nın üvey oğlu Onur Özbizerdik, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıktan sonra hostes olan kız arkadaşını öldüresiye dövmüştü. Bu olayın ardından hakkında yeniden yakalama kararı çıkartılan Özbizerdik'in sevglisi Melis Ç., Habertürk'e yaşadığı dehşeti anlattı.

  33 yaşındaki Melis Ç., cuma günü Onur Özbizerdik’in kendisini Nişantaşı’nda bulduğunu belirterek şunları söyledi:

  ÖLECEKSİN, SENİ ÖLDÜRECEĞİM DİYORDU

  "Nişantaşı’nda yürürken Onur sıkıştırdı ve arabaya binmemi söyledi. ‘Binmeyeceğim’ dedim ama zorla bindirdi, şoförü de yardımcı oldu. Arabayı şoförü kullanıyordu. Yanıma oturdu ve dövmeye başladı. ‘Öleceksin, seni öldüreceğim’ diyordu. Kafama ayaklarıyla vurdu. Ellerim şiş, dişim kırık, burnum kırık, dudaklarım yarık içinde...

  BİRİLERİNİ ARAYIP SİLAHINI İSTEDİ

  Silahını aradı bulamadı, birilerini telefonla arayarak silahını istedi. ‘Annem gibi öleceksin, o nasıl öldüyse sen de öyle öleceksin. İkinci Uğur Kılıç olacaksın’ diyordu. Şoförüne de ‘Sen de şahit olacaksın’ dedi. Kilyos’a doğru gittik. Arabadan atlamayı düşündüm ancak kapıyı açamadım. Şoförüne ‘Senin de kızların var bana yardım et’ dedim. Onur, ‘Şimdi eve gideceğiz, makas bulayım saçlarını da sıfıra vuracağım. Şimdi sessiz ol şu gömleği kafana ört kimse görmesin’ dedi.

  FİLMLERDEKİ GİBİ KAÇTIM

  Sarıyer Konakları’na geldiğimizde de ‘Kaybedecek hiçbir şeyim yok, en fazla 30 yıl yerim’ dedi. Sürekli para verip serbest kaldığını, son serbest kalışının da 400 bin dolara patladığını söyledi. Öldüreceğinden korkuyordum çünkü silahı eve geliyordu. Can havliyle koşmaya başladım. Filmlerdeki gibi kaçtım. ‘Yardım edin polis çağırın öldürecekler beni’ diye bağırdım.

  Onur Özbizerdik in dövdüğü kız arkadaşı dehşeti anlattı #2

  ANNEM DE BEN DE TEHDİT ALTINDAYIZ

  Bir apartmanın kapısı açıktı, girdim. Üst kata çıktım, iki dairenin kapısına vurdum. Biri açtı, yüzümü kanlı görünce içeriye aldı. Yere yattım, ‘Polisi arayın’ dedim. Onur zillere basıyor, bağırıyordu. Annemi aramış, ‘Seni de şişeye oturtacağım, kızını git hastanelerden topla onu da seni de öldüreceğim’ demiş. Annem de ben de tehdit altındayız. Zaten kaçmasam şu an ya sakat kalmıştım ya da ölmüştüm.

  ONU İHBAR ETMEYECEĞİMİ İYİ BİLİR

  Onu ihbar etmeyeceğimi iyi bilir. 17 Haziran’da yakalandığı otelden kaçtım. Bana ‘10 günden beri neredeydin, bir erkekle mi beraberdin’ dedi ve küfürler etti, sonra da dövmeye başladı ve bu hale geldim.

  HEP KURTULMAK İSTEDİM

  2.5 aydır beraberlik yaşadığı Özbizerdik’in kendisini takıntı haline getirdiğini söyleyen genç kadın, şunları anlattı:

  “ 'Seninle evlenmek istiyorum, çocuğumuz olunca her şey düzelecek’ diyordu. Beni sürekli dövüyordu. Hep şiddet ve işkence gördüm. ‘Başını kapat, güzelliğini ben göreyim kimse görmesin’ diyordu."

  KABİN AMİRİYDİ, İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI

  Sevgilisi nedeniyle kabin amiri olarak çalıştığı havayolu şirketinden istifa etmek zorunda kaldığını da kaydeden Çakır, “Kıskanç olduğu için uçuşlarıma göndermiyordu, sürekli rapor alıyordum. İstifa etmek zorunda kaldım. 11 yıllık kariyerim bitti. Son şansım diyerek kaçmıştım, yine yakaladı. Korkacak bir şeyim kalmadı.

  PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRECEĞİM

  Rüyalarımda bile onu görüyorum. Psikolojik tedavi göreceğim, estetik tedavi gerekip gerekmediğine ise daha sonra karar verilecek. Şimdi hukukun bana yardım edeceğini düşünüyorum ama maalesef hep serbest kalıyor, hep serbest, hep serbest... Kendisinden kurtulamadım. Şimdi de can güvenliğim yok. Onur her yerde rahat rahat geziyordu, yakalama emri varken de değişmedi bu durum.”

  Onur Özbizerdik serbest bırakıldı haberiOnur Özbizerdik in dövdüğü kız arkadaşı dehşeti anlattı #3


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir