Euro
10.3722
0.52%
Dolar
8.8724
0.62%
Altın
495.56
-0.13%
Borsa
1.384
-0.57%
Bitcoin
370.108
-3.20%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 19 C

  Özgecan'ın katili kimsesizler mezarlığına gömülecek

  Cezaevinde öldürülen Suphi Altındöken'in cenazesi, dün Adana ile Mersin arasında mekik dokudu, ancak cenaze mezarlıklara kabul edilmedi.
  • 12.04.2016 - 09:38
  Özgecan'ın katili kimsesizler mezarlığına gömülecek

  Özgecan ın katili kimsesizler mezarlığına gömülecek #1

  Dün kaldığı cezaevinde silahla vurularak öldürülen Özgecan'ın kaili Suphi Altındöken'in cenazesi iller ve ilçeler arasında dolaştı. Gece saatlerinde ailesine teslim edilen cenaze Mersin'in Tarsus ilçesine götürüldü, ancak gömülmesine izin çıkmayınca tekrar Adana'ya gönderildi.

   

  CENAZE ADANA VE TARSUS ARASINDA GİTTİ GELDİ

  Altındöken'in yakınları toprağa verilmek üzere cenazeyi gece 03:30 sıralarında Tarsus Şehir Mezarlığı'na götürdü. Ancak mezarlık görevlileri Altındöken'in yakınlarına Tarsus Belediyesi'nin aldığı karar gereğince gece gömülemeyeceğini, morglarında da yer olmadığını söyledi. Cenazenin gömülmesi için ilçe yetkililerinden yardım isteyen Altındöken'in yakınları cenazenin Tarsus'ta gömülemeyeceği yanıtını aldı. Bunun üzerine cenaze tekrar Adana'ya gönderildi.

  Özgecan ın katili kimsesizler mezarlığına gömülecek #2

  KİMSESİZLER MEZARLIĞINA GÖMÜLECEK

  Suphi Altındöken'in Adana'da kimsesizler mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi. Altındöken'in amcası Behzat Altındöken daha önce yaptığı açıklamada cenazeye sahip çıkmayacaklarını söylemişti. Amca, "Zaten 1 yıldır bu acıyı çekiyoruz. Onları zaten akraba olarak kabul etmiyoruz. Ben cenazesini sahiplenmem. Annesi sahiplenip defnederse bir şey diyemem" demişti.

  Özgecan'ın katilleri cezavinde vuruldu VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir