Petrol
93.12
0.19%
Euro
18.303
0.14%
Dolar
17.9488
0.01%
Altın
1.019
0.20%
Borsa
298
2.29%
Bitcoin
425.977
-1.84%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor

  Zonguldak'ta bir kadın, çocukları üniversiteli olunca yalnız kalmamak için sahiplendiği keçi yavrusu ile zamanını geçiriyor. Yavru keçiyi görenler önce şaşırıyor, sonra çok seviyor.
  • DHA
  • 18.12.2019 - 11:39
  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor

  Zonguldak'ın Alaplı ilçesindeki Yeni Siteler Mahallesi'nde yaşayan evli ve 2 çocuk annesi Mine Mutlu (43), çocukları üniversiteye başlayınca evde yalnız kalmamak için yavru keçi aldı.

  Mutlu, evinde beslediği 2 aylık keçiye 'Sakız' adını verdi.

  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor #1

  BEBEK BEZİ BAĞLIYOR, SÜT İÇİRİYOR

  Biberonla beslediği Sakız'ı yanından ayırmayan Mutlu'yu görenler, şaşkınlığını gizleyemiyor. Sakız’a bebek gibi baktığını ifade eden Mine Mutlu, aralarında güzel bir bağ oluştuğunu söyledi. Mine Mutlu, "Çocuklarım üniversiteye başlayınca hayvanları çok sevdiğim için bakmaya karar verdim. Bir can arkadaşım olmasını istedim. Araştırırken, internette keçilerin çok cana yakın ve duygusal hayvanlar olduğunu okudum. Konya'dan bir çiftlikten yavru keçiyi sahiplenip evime getirdim. Bebek bezi bağlıyorum. Biberonla karnını doyuruyorum. Günde 1 litre süt içiyor." dedi.

  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor ViDEO

  İLGİ ODAĞI OLDU

  Görenlerin önce şaşırdığını sonra keçiyi sevmek için yanlarına geldiğini anlatan Mutlu, "Peşimden koşuyor. Beni gözünün önünden ayırmak istemiyor. Her akşam yıkıyorum. Sakız ile anne çocuk gibi olduk. Bütün günü onunla geçiriyorum. Onunla olmak beni çok mutlu ediyor. Çarşıya birlikte gidiyoruz. Nereye gidersem peşimden geliyor. Dışarıda gezerken insanlar ilk başta çok acayip karşılıyorlar, sonra alışıyorlar. Sakız’ın yanına gelerek fotoğraf çektiriyorlar. Çocuklar onu çok seviyor. Ömrüm yettiğince ona bakacağım." diye konuştu.

  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor #2

  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor #3

  Sahiplendiği keçi yavrusuna evladı gibi bakıyor #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir