Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.990
-0.11%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C
  Sezen Aksu'dan Gazze mesajı

  Sezen Aksu'dan Gazze mesajı

  Harbiye Açıkhava'da dinleyicileriyle buluşan Sezen Aksu, "Şarkılarım öldürmeye devam eden acizliğe dua olsun" dedi.
  • 23.07.2014 - 05:02

  sezen aksu

  Sezen Aksu Selamlar Olsun adlı konser serisinin ilk ayağında önceki gece Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluştu. Geceye Filistinli savaş mağduru çocuklar için yaptığı konuşma damga vurdu. Aksu şarkılarını söyleyip, konuşmasını yaparken sahne arkasına yansıyan Gazzeli çocuk fotoğrafları izleyicilere duygusal anlar yaşattı.

  "İNSAN HAYVANI ÇOK ACI ÇEKEN BİR HAYVAN"

  “İnsan hayvanı çok acı çeken bir hayvandır. Çok acı çektik, daha da çekeceğiz” diyen şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:

  "Bu kadar gelişmiş bir dünyada hala çocuklar öldürülmeye davam ediyor. Bu şarkılar öldürmeye devam eden acizliğe dua olarak gelsin!

  Sahneye eğlendirmek için çıktığını söyleyen Minik Serçe, “Acıya karşı Sezen’in merhemi de var, iğnesi de” sözleriyle seyircilerin acısını hafifletmeye çalıştı. Konserin ilginç anlarından bir diğeri ise Sezen Aksu’nun seyircilerden helallik istediği bölümdü. Aksu, yaşının ilerlediğini kastederek “Artık korkmaya başladım, hakkınızı helal edin” dedi.

  DOSTLARIYLA DÜET YAPTI

  Sahnede Sezen Aksu’ya eşlik eden müzisyenler arasında Mustafa Ceceli de vardı. Aksu bir ara Ceceli’yi yanına çağırarak düet yaptı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir