Euro
15.1224
-0.80%
Dolar
13.3682
-0.42%
Altın
790.0000
-0.72%
Borsa
2,014.21
-1.36%
Bitcoin
572.370
1.09%
7ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 7 C

  Spor kulüplerinin 29 Ekim mesajları

  Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
  • AA
  • 29.10.2017 - 10:49
  Spor kulüplerinin 29 Ekim mesajları

  BEŞİKTAŞ

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yayımladığı mesajda şunları kaydetti:

  "Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin 94. yıl dönümü heyecanını yaşamaktayız. En büyük Beşiktaşlı Atatürk'ün ilke ve devrimlerinin aydınlattığı yolda azim ve kararlılıkla yürüyüşümüz devam edecektir. Ülkemizin yüksek menfaatleri için, kurumsal ve daha güçlü olma yolunda ilerlerken, özellikle Avrupa arenasında ülkemizi gururlandıran sonuçlar elde etme hedefimizi sergiliyoruz.

  Aziz vatanımız uğruna can vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnetimizi bir kez daha iletiyorum. 94 yıldır ışıldayan, milletimizin önünü aydınlatan Cumhuriyetimizin ilelebet yaşamasını diliyor, Türk ulusunun Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum."

  Spor kulüplerinin 29 Ekim mesajları #1

  FENERBAHÇE

  Fenerbahçe Kulübünün yayımladığı mesajda ise şöyle denildi:

  "Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıl dönümü olan bu anlamlı ve özel günde, milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz. Fenerbahçe Kulübü olarak, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan bu özel günün yıl dönümünü bir kez daha tecrübe etmenin eşsiz sevinci içerisindeyiz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşları ve Cumhuriyetimizin var olması adına canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve milletimize şükranlarımızı sunuyoruz."

  Spor kulüplerinin 29 Ekim mesajları #2

  GALATASARAY

  Galatasaray Kulübünün internet sitesinden yayımlanan kutlama mesajında ise şu ifadeler kullanıldı:

  "Milletimizin onurlu mücadelesinin sonucunda, 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.' düşüncesiyle kurulan Cumhuriyetimizin 94. yılını kutluyoruz. Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, Türk milletinin yeniden dirilişinin ifadesi olan Cumhuriyet, aynı zamanda yüce Türk milletinin 'Fikri hür, irfanı hür, vicdanı hür.' olarak yaşama garantisidir. Yüce Türk milleti, kendisine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti'ni bu şekilde geleceğe taşımak için var gücüyle çalışmaya devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi bir kez daha sonsuz saygı ve rahmetle anıyoruz."

  Spor kulüplerinin 29 Ekim mesajları #3

  TRABZONSPOR

  "Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. yıldönümünü coşkuyla kutlarken, bizlere bu eşsiz mirası emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz.

  Tüm ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz."

  BURSASPOR

  "Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyet, yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir” sözüyle Cumhuriyet’in ne kadar önemli bir değer olduğunu unutmadan Cumhuriyetimizin 94.Kuruluş Yıldönümü kutlu olsun."


  Görüş Bildir