Euro
9.7032
-0.14%
Dolar
8.1546
0.27%
Altın
457.35
-0.42%
Borsa
1.417
0%
Bitcoin
490.270
1.74%
5ºC
İstanbul
Açık 5 C

  Varank'ın gençlerle buluşmasına Erdoğan telefonla katıldı

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın Adana'da gençlerle buluşma etkinliğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla katılarak, gençlere seslendi.
  • AA
  • 20.02.2019 - 10:34
  Varank'ın gençlerle buluşmasına Erdoğan telefonla katıldı

  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ile AK Parti Adana Gençlik kolları tarafından Yüreğir Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Genç Kürsü" etkinliğinde, gençlerle buluştu.

  Varank ın gençlerle buluşmasına Erdoğan telefonla katıldı #1

  "SEÇİMLERDE GENÇLERDEN GAYRET BEKLİYORUZ"

  Gençlerin sorularını cevaplayan Bakan Varank, etkinlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla aradı. Telefonla programa katılan Erdoğan, salondaki gençlere seslenerek, 31 Mart seçimleriyle ilgili gençlerden büyük gayret beklediğini belirtti.

  Varank ın gençlerle buluşmasına Erdoğan telefonla katıldı #2

  "İLLET İTTİFAKINA BÜYÜK BİR DERS OLACAKTIR"

  Başta Seyhan ilçesi olmak üzere neticeleri taçlandırmalarını isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Neticeleri taçlandırırsanız 31 Mart çok daha farklı olacaktır. Cumhur İttifakı ise Adana'dan çok güçlü bir şekilde inşallah başarıyla çıkması halinde de bu zillet ittifakına, illet ittifakına büyük bir ders olacaktır. Öncelikle sizin ortaya koyacağınız iradeyi çok önemsiyorum. Bu milli iradenin Adana'daki özellikle AK Gençlik olarak ortaya koyacağınız performansla şahlanacaktır. Buna hazır mısınız, durmak yok yola devam diyor muyuz, kapı kapı dolaşıyor muyuz, genç arkadaşlarımıza ulaşıyor muyuz? Türkiye genelinde 1 milyon, 18 yaşı yakalamış olan genç bu seçimde oy kullanacak unutmayın. Oy verecek gençlerin üzerinde AK Gençlik olarak yapacağınız çalışmayı çok önemsiyorum." dedi.

  Varank ın gençlerle buluşmasına Erdoğan telefonla katıldı #3

  BAKAN VARANK, GENÇLERLE SOHBET EDİP FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

  Bakan Varank, soruları yanıtlayarak, gençlerle sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Daha sonra Bakan Varank ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, gençlerle aynı midibüse binerek onlarla bir kafeye geçti ve muzlu süt içti.

  Varank ın gençlerle buluşmasına Erdoğan telefonla katıldı #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir