taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7769
6.3881
1461.63
108869.14
271.534
42788.04

İstanbul Üniversitesi'nde IŞİD gerginliği İZLE

İstanbul Üniversitesi'nde IŞİD'i protesto etmek için Fen Edebiyat Fakültesi'nin bahçesinde toplanan gruba başka bir grup saldırdı.

29.09.2014 - 15:10..
Whatsapp ile paylaş

dh

İstanbul Üniversitesi'nde bir grup öğrenci, IŞİD'i protesto etmek için Fen Edebiyat Fakültesi'nin bahçesinde toplandı. Bu sırada, fakültenin dışında bulunan başka bir grupla eylem yapan öğrenciler arasında gerginlik yaşandı. O anları ise, bir öğrenci cep telefonuyla görüntüledi.

İstanbul Üniversitesi'nde IŞİD gerginliği İZLE

İstanbul Üniversitesi'nde IŞİD gerginliği İZLE

TAŞLARLA SALDIRDILAR

Görüntülerde fakültenin bahçesinde toplanıp slogan atan öğrenciler görünüyor. Bu sırada, gerginlik başlıyor ve bahçede bulunan öğrenciler dışarıya doğru taş ve şişeler atıyor. Ardından, fakülte bahçesinden havai fişek sesleri geliyor.

POLİS ÜNİVERSİTE ÇEVRESİNDE GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

Olayın ardından, İstanbul Üniversitesi'ne çok sayıda çevik kuvvet polisi sevk edildi. Polis, gerginliğin yaşanmaması için çevrede güvenlik önlemi aldı. Bir süre sonra tekrar toplanan öğrenciler, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi önünde basın açıklaması yaptı. Kürtçe ve Türkçe yapılan açıklamada, geçtiğimiz hafta IŞİD örgütü yandaşı bir grubun üniversite önüne gelerek IŞİD'in propagandasını yaptığı iddia edildi. Grup, açıklamanın ardından dağıldı.

İstanbul Üniversitesi'nde IŞİD gerginliği İZLE

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir