Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
482.039
1.79%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 17 C

  Buda’yla kahvaltıya davetlisin

  İnsanlığın binlerce yıldır kendisine sorduğu evrensel sorulara yanıt arama çabasını da içeren, mizahla harmanlanmış Buda üçlemesinin ilk kitabı olan Buda’yla Kahvaltı hem keyifli hem de öğretici bir okuma deneyimi sunuyor.
  • Özel İçerik
  • 21.11.2018 - 12:56
  Buda’yla kahvaltıya davetlisin

  Buda’yla kahvaltıya davetlisin #1

  Roland Merullo, Buda üçlemesinin ilki. Bizi Buda ile kahvaltıda buluşturan Merullo’nun iki daveti daha olacak. Her şeyden öte bizi eğlendirmeye gelmiş gibi bu kitap. Hatta The Seattle Times diyor ki: “Hepimizin mutlu olduğu bir dünya düşleyen, yaşattığı aydınlanma anlarıyla yaşamınızı değiştirecek sorularla dolu etkileyici bir kitap”.

  Buda’yla kahvaltıya davetlisin #2

  (Roland Merullo)

  BUDA’YLA KAHVALTI

  Otto Ringling’i sade bir şekilde “aklı başında, sıradan bir aile babası” olabilir. Otto, eşi ve iki çocuğuyla New York’un pahalı semtlerinden birinde yaşamakta ve bir yayınevinde kıdemli bir editör olarak çalışmaktadır.

  Otto’nun gündelik telaşların ötesine geçmeyen sade yaşamı, anne ve babasını trafik kazasında kaybettiğinde ani bir değişime uğradı. İçinde hissettiği o kocaman boşlukla definden sonra yerine getirmesi gereken son görevi, onu oldukça sarsar. New Jersey’de yaşayan kız kardeşi Cecelia ile çocuklarının geçtiği evi ve çiftliği satmak için Kuzey Dakota’ya giderler.

  Aslında bu sadece Otto’nun planıydı. Cecelia’nın sürprizinden habersizdi. Yoksa zaten şu sade yaşam devam ederdi. Ancak kardeşi ona yol arkadaşı olarak kendisi yerine “gurum” dediği Volya Rincophe’yi uygun gördü.

  Gurum ve Otto, unutamayacakları bir yolculuğa çıktıklarından habersiz, yola düştüler…

  Buda’yla kahvaltıya davetlisin #3

  Buda'yla Kahvaltı

  Roland Merullo

  Çev.: Burcu Bingül

  Altın Kitaplar

  S.: 312

  Kitabı satın almak için tıklayınız: idefix

  Damla Karakuş

  damla.karakus@ensonhaber.com

  Instagram: biyografivekitap


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir