Euro
10.3629
0.93%
Dolar
8.5544
1.01%
Altın
513.01
0.95%
Borsa
1.441
-0.88%
Bitcoin
340.939
4.32%
20ºC
İstanbul
Sağanak yağış 20 C
  Şair Şükrü Erbaş'ı kızdıran paylaşım

  Şair Şükrü Erbaş'ı kızdıran paylaşım

  Şükrü Erbaş, sosyal medyada kendisi adına açılan ve şiirlerinin paylaşım yapıldığı sayfalarda, kendisinin olmayan şiirlerin de kendi ismiyle paylaşıldığını söyledi.
  • DHA
  • 01.06.2021 - 14:44
  • Güncelleme : 01.06.2021 - 16:36

  Edebiyat hayatına 1984 yılında başlayan Küçük Acılar, Aykırı Yaşamak, Yolculuk gibi birçok eser yayınlayan şair Şükrü Erbaş, sosyal medyada kendisi adına birçok sayfanın açıldığını belirterek, buralarda bazen kendisine ait olamayan şiirlerin paylaşımının yapıldığını aktardı.

  Twitter'da 'Şükrü Erbaş Şiirleri' adlı sayfada kendisine ait olmayan bir şiirin paylaşıldığını anlatan Erbaş, sosyal medyada sık sık bu tür yanlış paylaşımların olduğunu ve hızlı bir şekilde yayıldığını söyledi.

  "SAÇMA BİR ŞEY"

  Erbaş, "Başkasının şiirinin altına benim adımı yazıyorlar. Birisi bir yanlış yapıyor yayılıp gidiyor. Bu yıkıcı, saçma sapan bir şey" dedi.

  Şair Şükrü Erbaş ı kızdıran paylaşım #1

  Şair Şükrü Erbaş

  PAYLAŞILAN ŞİİR

  Şair Şükrü Erbaş, paylaşım yapılan sayfada şiirinn kendisine ait olmadığını söyledi. Erbaş, sevenlerinin buna itibar etmemesi gerektiğini belirtti.

  İşte paylaşılan o şiir; "Neyi istesek olmamış. Neye dörtnala koşsak, yolumuza engeller çıkmış. Sanırım kaybetmişiz biraz. Düpedüz yalan bir hayat yaşamışız. Varı yoğu hepsi bizim olmuş da en çok kaybettiklerimize sahip çıkmışız. Yazık olmuş ya bize. Kendimizden çok kaybettiklerimize ağlamışız."

  Şair Şükrü Erbaş ı kızdıran paylaşım #2

  "BAŞKASININ ŞİİRİNE ADIMI YAZIYORLAR"

  Erbaş, "Başkasının şiirinin altına benim adımı yazıyorlar. Birisi bir yanlış yapıyor, yayılıp gidiyor. Bunların benim şiirimle ilgisi yok. İnternet ortamında ve sosyal medya mecralarında sizin adınıza sayfalar açılıyor. Hiçbiri benim dahilimde değil. Bu yıkıcı, saçma sapan bir şey" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir