Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
582.479
-3.63%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C
  Van der Wiel, Fenerbahçe hakkında konuştu

  Van der Wiel, Fenerbahçe hakkında konuştu

  Fenerbahçe'de beklentileri karşılayamayan Hollandalı sağ bek Van der Wiel, "Türkiye'de kraldım" dedi. Şu anda boşta olan 32 yaşındaki oyuncu, "Ajax'ta para almadan oynarım" şeklinde konuştu.
  • Haber Merkezi
  • 21.06.2020 - 10:03

  Fenerbahçe'nin 4 yıl önce Gökhan Gönül'ün yerine transfer ettiği Van der Wiel, vasatı aşamayınca takımdan gönderilmişti.

  Son olarak Toronto FC'de oynayan ve 1 yıldır kulüpsüz olan Hollandalı futbolcu, sarı-lacivertli takımla ilgili açıklamalarda bulundu.

  Van der Wiel'in sözleri şu şekilde:

  "O TEKLİFİ REDDETMEK İÇİN ÇILGIN OLMAK GEREK"

  "Şu andaki bilgilerimle baktığımda, kariyerim boyunca daha da fazla şeyler kazanma şansını kaybettiğimi görüyorum. Ancak bu iş böyle, bazı kararları veriyorsun ve onların sonucunda bazı şanslar önüne çıkıyor. Bayern Münih'e rekor bir bedelle gidebilecekken, Ajax'ta kalma kararı almıştım mesela. Kafası net bir çocuktum ve transfer olmadım. Şimdi bazen düşünüyorum; O teklifi reddetmek için çılgın olmak gerek."

  Van der Wiel, Fenerbahçe hakkında konuştu #1

  "TÜRKİYE'DE KRALDIM"

  "Paris Saint-Germain'de harika yıllar geçirdim. Üst seviyede, büyük yıldızlarla birlikte yıllarca oynadım. 3 yıl daha sözleşme imzalayabilecek durumdaydım ancak Fenerbahçe'ye gitme kararı verdim. Orada takdir bekliyordum. Para kazandım ve bu transfer iyi sonuçlandı. Orada ben kraldım. Ancak sonra bazı şeyler farklı gelişti ve bazı kararlar vermek zorunda kaldım."

  Van der Wiel, Fenerbahçe hakkında konuştu #2

  "AJAX'TA PARA ALMADAN OYNARIM"

  "Türkiye'den ayrıldıktan sonra Ajax'a dönmek istedim, maalesef bu olmadı. Şu anda hiçbir şey yapmıyorum, Amsterdam'dayım. Futbol beni çağırıyor, bakacağız. Ajax'ta tekrar oynamak isterim, bunu para almadan bile yapabilirim."

  Van der Wiel, Fenerbahçe hakkında konuştu #3

  Van der Wiel, Fenerbahçe hakkında konuştu #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir