Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
411.441
-1.33%
22ºC
İstanbul
Gök gürültülü sağanak yağış 22 C
  Erdoğan'dan Fazıl Say'a teşekkür

  Erdoğan'dan Fazıl Say'a teşekkür

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say tarafından davet edilen konser sonrası "Sevgili Fazıl, bizlere bu prömiyeri çok farklı takdim etti." ifadelerini kullanarak teşekkür etti.
  • Haber Merkezi
  • 19.01.2019 - 00:23

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fazıl Say'ın davetiyle "Truva Sonatı" konserine eşi Emine Erdoğan ile beraber katıldı. Say, Erdoğan'a katılımı nedeniyle teşekkür etti.

  Erdoğan'dan Fazıl Say'a teşekkür

  Erdoğan dan Fazıl Say a teşekkür #1

  ERDOĞAN SAHNEYE ÇIKTI

  Konser sonunda Erdoğan da sahneye çıktı. Sözlerine 'Sevgili Fazıl' diyerek başlayan Erdoğan şunları ifade etti: 
  "Sevgili Fazıl, gerçekten bizlere bu prömiyeri çok farklı takdim ettiler. Tabii şimdi Çanakkale eyvallah, İzmir eyvallah ama şimdi Ankara, İstanbul lazım. Ve Ankara'yı Kulliyedeki operada yapalım.
  Diğerini de İstanbul'da Harbiye merkezde yapalım. O da güzel bir sunumla İstanbullularla ve Ankaralıları bir daha bir araya getirir. Fakat arkadaşlarım bana bir sürpriz yaptılar. Tabii Aşık Veysel olunca aramışlar, taramışlar 'benim yarim kara topraktır' bunun plağını bulmuşlar. Şimdi ben de bu plağı sevgili Fazıl'a takdim ediyorum."

  Erdoğan dan Fazıl Say a teşekkür #2

  Fazıl Say da CD'lerinden oluşan bir albümü imzalayarak, Erdoğan'a sundu.
  Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın konserden sonra kulise geçtiği ve 10 dakikaka kadar Fazıl Say ile görüştükten sonra salondan ayrıldıkları belirtildi.

  Erdoğan dan Fazıl Say a teşekkür #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir