Petrol
108.83
-0.25%
Euro
17.0982
-4.09%
Dolar
16.1436
-4.39%
Altın
954.02
-3.84%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
342.535
-5.80%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Aleyna Tilki'nin avukatından açıklama

  Son günlerin olaylı ismi 2000 doğumlu genç şarkıcı Aleyna Tilki'nin avukatı "Bir daha alkollü mekanlarda sahne almayacak" dedi.
  • 27.10.2016 - 16:15
  Aleyna Tilki'nin avukatından açıklama

  Yeteneksizsiniz yarışmasında ismini duyurduktan sonra 'Cevapsız Çınlama' şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken  16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, son günlerin en çok tartışılan ismi oldu.

  AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

  Tilki'nin avukatı, tartışmalara açıklık getirmek adına yazılı bir açıklama yaptı. Genç şarkıcının alkollü mekanlarda sahne almayacağı belirtilen açıklamada şöyle denildi:

  "ALKOLLÜ MEKANLARDA SAHNE ALMAYACAK"

  "Medyada yer alan haberlerin ardından Aleyna Tilki'nin çalışma ekibinde düzenlemeye gidilmiştir. Alkollü işletmelerde sahne almamasına kanuna uygun yerlerde ise eğitimini aksatmadan sanatını icra etmesine karar verilmiştir"

  Aleyna Tilki nin avukatından açıklama #1

  SAHNEYE ÇIKTIĞI MEKANLAR İNCELEMEYE ALINDI

  16 yaşındaki Aleyna Tilki'nin gece kulüplerinde sahneye çıkmasıyla ilgili imzaladığı sözleşme mercek altına alındı. Çalışma Bakanlığı da Tilki'nin sahneye çıktığı mekanları incelemeye aldı.Aleyna Tilki nin avukatından açıklama #2

  BAKAN MÜEZZİNOĞLU TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

  Diğer yandan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da, Tilki'nin bir çocuk olduğuna dikkat çekerek gece kulüplerinde sahneye çıkmasına tepki göstermişti:

  "18 yaşından küçük olan herkes bizim için çocuktur. Ruhsal ve psikolojik gelişimlerinin tamamlanması için bu yaş altındaki herkesin kötü alışkanlıklardan ve gelişimine olumsuz etki edecek ortamlardan uzak tutulması gerekmektedir. Biz eğitim merkezlerimizin çevresinde dahi alkollü mekanlara geçit vermezken eğitim yaşındaki çocuklarımızı bu alışkanlıkların merkezlerine asla teslim edemeyiz."

  Aleyna Tilki nin avukatından açıklama #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir