Dolar
6.8648
0.1035%
Euro
7.7509
0.1796%
Altın
1798.82
0.2144%
Borsa
119852.9
0.4307%
G. Altın
396.749
0.1964%
Bitcoin
63775.47
0.5182%
24ºC
İstanbul
Çok bulutlu 24 C
  Bülent Ersoy'dan Ilıcak ve Kaynarca'ya ağır eleştiri

  Bülent Ersoy'dan Ilıcak ve Kaynarca'ya ağır eleştiri

  Bülent Ersoy, dün yayınladığı bir mektupla kendisiyle dalga geçen gazeteci Nazlı Ilıcak ve Oktay Kaynarca'yı topa tuttu
  • 19.01.2014 - 13:45
  Bülent Ersoy'dan Ilıcak ve Kaynarca'ya ağır eleştiri

  Bülent Ersoy'dan Ilıcak ve Kaynarca'ya ağır eleştiri #1

  Bülent Ersoy, 12 Ocak'taki Kandil Gecesi yayınlanan şov programına türban takarak çıkmış ve günlerce Türkiye gündemini meşgul etmişti.

  Türban takmasıyla eleştirilen  Diva'nın öfkesinden en büyük payı Ilıcak aldı. Ünlü şarkıcı, Nazlı Ilıcak için şunları yazdı:

  'KİME YANDIĞINIZ BELLİ OLSUN'

  "1999'da Merve Kavakçı'nın meclis salonuna türbanlı olarak girmesine koluna girerek eşlik eden Sayın Nazlı Ilıcak, bugün çıkmış densiz ve insanlık dışı cüretle gecenin ulviyetine, manasına yakışan kapanmamı insanlık dışı itham ve yargılarla sözde saldırıyla karşılamıştır. Dün türbanlı vekilin koluna girerken bugün türban takmama karşı gelen siz, ne oldu da değiştiniz? Sizin görüş ve duruşunuz her yıl değişiyor mu yoksa med cezir gibi gelgitte misiniz? Sokak lambası gibi olmayın. Kime yandığınız belli olsun. Biz de renginizi ve duruşunuzu bilelim. Geçmiş yıllarda beni evinin başköşesinde ağırlayan siz; şimdi bu yaklaşımınızla Türk milletine ne kadar güven verebilirsiniz, tartışılır."

  ILICAK FOTOĞRAF PAYLAŞMIŞTI

  Ersoy'un Nazlı Ilıcak'a öfke saçmasının ardında gazetecinin Bülent Ersoy'un türban takması hakkında yaptığı yorum yatıyor. Ilıcak twitter'da Diva'nın ameliyat olmadan önceki fotoğrafını paylaşıp altına; "Bülent Ersoy'u televizyonda görünce, hangisi daha iyi dedim. TV'de gördüğümüz Bülent Hanım mı, yoksa delikanlı Bülent mi?" diye yazmıştı.

  OKTAY KAYNARCA'DA NASİBİNİ ALDI

  Diva; Oktay Kaynarca içinse şöyle dedi: "Çıkmış hadsizce ve içi başka dışı başka bukalemun misali renk değiştirircesine rüzgardaki yaprağın gayesizliği ile savruluyor. Benden bir kare resim için saatlerce bekleyen hatta resimde 'Sizi öpebilir miyim?' diyen 'Ustura Oktay' paye mi alamamıştır ki bu cürette bulunmuştur?"

  Bülent Ersoy canlı yayında türbanla ilahi okudu - izle

  Görüş Bildir