Petrol
111.69
0.15%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
491.350
4.15%
11ºC
İstanbul
Açık 11 C

  Çağla Şikel'den darbeye sessiz kaldın diyenlere cevep

  Ünlü model Çağla Şikel, 15 Temmuz kalkışmasında "sessiz kaldın" eleştirilerine cevap verdi.
  • Detay Haber
  • 19.07.2016 - 00:02
  Çağla Şikel'den darbeye sessiz kaldın diyenlere cevep

  Çağla Şıkel darbe girişiminin ardından Türk bayrağı fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. Fakat Şıkel'in bu paylaşımı yorumsuz olarak paylaşması bazı takipçileri tarafından darbe yanlısı olarak algılanmasına yol açtı. Bu yüzden çok sayıda eleştiri mesajları alan Şıkel, yine Instagram hesabından yayımladığı bir yazı ile kendisini eleştiren takipçilerine sert bir cevap verdi.

  İşte Çağla Şıkel'in o mesajı;

  Siz ki insanları sanatçı veya halk ve yahutta polis yada asker diye ayıransınız, bana mı? yada bize mi? hesap soruyorsunuz ????
  "İyıkı tanınmışız iyiki televızyona çıkıyoruz ,ulan bız ınsan diilmiyiz???? O jet sadece senin tependenmi geçti ? O ezanları sadece senmi duydun??? Benim ailem çoluğum çoçuğum yok mu ??? Benim nefesim kesilmedimi ???Ben o patlamalarla yerimden hoplamadımmı??? yan gelip yattımmı??? Çocuklarım yanımda diildi diye sevineyimmi üzüleyim mi şükür mü edeyim bir başıma ?? Ben düşmedimmi ekmek makarna peşine ?Dolabıma bakmadımmı neyım var neyım yok dıye??? Yarın nasıl bı ülkeye uyanıcaz endişesi yaşamadımmı ??? Ben insan diilmiyim?? illa size açıklama yapmak zorundamıyım??? Sizene benım tarafımdan tarafsızlığımdan ? Önce insan olun oturun bana veya ünlülere çemkireceğinize dua edin ülkemiz için hayatını kaybeden insanlar için !Ha bide af dileyin haklarını yediğiniz , insanlıklarını bilip bilmeden sorguladıklarınız için !!!!!"

  Çağla Şikel den darbeye sessiz kaldın diyenlere cevep #1  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir