Petrol
98.2
-1.41%
Euro
18.4165
-0.63%
Dolar
17.9456
0.04%
Altın
1.038
0.57%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
432.403
-0.82%
28ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 28 C

  Ebru Gündeş Özgecan'ın katillerine en ağır cezayı istedi

  Ebru Gündeş, Özgecan Aslan'ın katillerinin ağır şekilde cezalandırılmasını istedi: Herkese ibret olacak ceza verilsin
  • 17.02.2015 - 10:35
  Ebru Gündeş Özgecan'ın katillerine en ağır cezayı istedi

  ebru

  Ebru Gündeş, Mersin'in Tarsus ilçesinde katledilen Özgecan Aslan için Demet Akalın ve Beren Saat'in ardından Instagram hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.

  "YA İDAM YA HADIM"

  Özgecan'ın fotoğrafını da paylaşan ünlü sanatçı, katillerin cezasını çekmesini istedi: "Allah'ım içim yanıyor. Ne olur ailesine sabır ver Allah'ım. Herkese ibret olacak ceza verilsin ve yasa değişsin; cani, idam ya da hadım edilsin. Başka türlü olmayacak!"

  Ebru Gündeş'in mesajı şöyle:

  "NEDEN GÖMÜYORSUNUZ ANNE BENİ?"

  "Anne, beni duyuyor musun? Bugün pazar değil, neden yıkıyorsunuz beni? Kıyafetlerim nerede? Bu beyaz örtü ne anne? Çok sert, neden? Bir tabutun içindeyim, kim bu insanlar? Neden gömüyorsunuz anne beni?

  "PİS SOĞUK ELLERİYLE DOKUNDULAR BANA"

  Ben isteyerek yapmadım bunları, tecavüz ettiler anne! Burası çok karanlık. Korkuyorum anne... Pis, soğuk elleriyle dokundular bana. Bağırdım, çığlık attım; kimse duymadı, kimse yardım etmedi bana anne! Kendimi korumaya çalıştım; bileklerimi kestiler anne, ellerimi kopardılar! Artık sana dokunamayacak mıyım? Ateşe attılar beni anne, yaktılar beni! Anne sen beni bırakmazsın değil mi? 'Kızım, canım yavrum' deyip sarılırsın bana, değil mi? Annem, ben seni asla yalnız bırakmam sen de beni yalnız bırakmazsın değil mi?..."

  Ebru Gündeş Özgecan ın katillerine en ağır cezayı istedi #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir