Petrol
97.14
-0.27%
Euro
18.4003
-0.08%
Dolar
17.8667
-0.01%
Altın
1.025
-0.40%
Borsa
283
-1.57%
Bitcoin
435.285
5.15%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C
  Ferdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur ile düet yaptı

  Ferdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur ile düet yaptı

  Arabesk müziğin önde gelen ismi Ferdi Tayfur, kızı Tuğçe'nin Taner Şafak ile hazırladığı maksi single çalışmasında "Huzurum Kalmadı" şarkısı ile düet yaptı.
  • DHA
  • 05.02.2015 - 19:34

  Ferdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur ile düet yaptı #1

  Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın tek kızı olan, küçük yaşlarda piyano ve keman çalmaya başlayan ve Tuğçe Tayfur, daha önce 'Elim Kolum Bağlı', 'Bekle Beni', 'Ah Akşamlar’ şarkılarını bestelemişti.

  Sanat ve tasarım alanında üniversite eğitimi görürken ayrıca şan eğitimi alan ‘Joker’ isimli bir grubun solistliğini üstlenen Tuğçe Tayfur, ABD’de yaşadığı dönemde, kuzeninin arkadaşı Taner Şafak’la tanıştıktan sonra Türkiye’de maksi single çıkarmaya karar verdi.

  KIZIYLA HUZURUM KALMADI ŞARKISINI SÖYLEDİ

  Ferdi Tayfur, kızı ve Taner Şafak’a destek oldu. Pop şarkılar besteleyen Tuğçe Tayfur ve Taner Şafak maksi single'da , 'Kalp Dayanmaz', 'Köle Olup', 'Yok Olsam' şarkılarının söz ve bestelerini hazırladı. Ferdi Tayfur, maksi single'da yıllarca dillerden düşmeyen ‘Huzurum Kalmadı’ şarkısını kızı Tuğçe Tayfur ile birlikte okuyarak düet yaptı.

  Ferdi Tayfur ve Tuğçe Tayfur Düet - Huzurum Kalmadı

  "PARÇALARIMIZI DİLDEN DİLE GEÇSİN DİYE SÖYLÜYORUZ"

  Tuğçe Tayfur, Taner Şafak ile hafızalarda yer eden şarkılara imza atmak istediklerini belirtirken, "Parçalarımızı kulaklar işitsin, dilden dile geçsin diye söylüyoruz" dedi.

  Ferdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur ile düet yaptı #2

  Devlet Bahçeli'nin Ferdi Tayfur'lu klibi haberiFerdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur ile düet yaptı #3

  Ferdi Tayfur: Bahçeli ikiyüzlü bir siyasetçi değil haberiFerdi Tayfur kızı Tuğçe Tayfur ile düet yaptı #4  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir