Petrol
83.24
-0.56%
Euro
19.3217
0.33%
Dolar
18.6476
0.12%
Altın
1.044
0.24%
Borsa
4923
0.00%
Bitcoin
309.485
0.53%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Lady Gaga: Aylarca istismara uğrayıp, hamile kaldım

  Ünlü şarkıcı Lady Gaga yaptığı açıklamada, istismara uğradığını ve bunun sonucunda hamile kaldığını belirterek, "Hamile halimle beni ailemin evinin yoluna bıraktı" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 21.05.2021 - 15:41
  • Güncelleme : 21.05.2021 - 17:08
  Lady Gaga: Aylarca istismara uğrayıp, hamile kaldım

  Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, geçtiğimiz dönemlerde istismara uğradığını açıklamıştı.

  Konuyla ilgili yeni bir açıklama daha yapan yıldız, istismar sonucu hamile kaldığını söyledi. Gaga, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

  YAŞADIĞI KÖTÜ GÜNLERİ ANLATTI

  Lady Gaga, Prens Harry ve Oprah Winfrey'in beraber hazırladığı "The Me You Can't See" isimli programa katıldı. Şarkıcı, 19 yaşındayken uğradığı tecavüz sonrası yaşadığı kötü günleri paylaştı.

  Lady Gaga: Aylarca istismara uğrayıp, hamile kaldım #1

  "YOLA BIRAKILDIM"

  Aylarca aynı kişi tarafından istismar edildiğini söyleyen Lady Gaga şu ifadeleri kullandı;

  "Sürekli kustuğum ve rahatsız olduğum için hamile hâlimde beni ailemin evinin yolunda bıraktı.  19 yaşındaydım ve sektörün içindeydim. Bir yapımcı bana 'Kıyafetlerini çıkar' dedi. 'Hayır' dedim ve gittim. Onlar bana, tüm müzik kayıtlarımı yakacaklarını söylediler ve durmadılar. Bana sormayı bırakmadı ve ben dondum kaldım. Hatırlayamıyorum. "

  Lady Gaga: Aylarca istismara uğrayıp, hamile kaldım #2

  "SİSTEM ÇOK TEHLİKELİ"

  Müzik yapımcısının ismini vermeyeceğini söyleyen Gaga, "MeToo hareketini anlıyorum. İnsanların anlatarak rahatladığını anlıyorum ama ben öyle değilim. Ben bu insanla asla karşı karşıya gelmek istemiyorum. Sistem çok istismarcı ve tehlikeli" dedi.

  Lady Gaga: Aylarca istismara uğrayıp, hamile kaldım #3

  "AYLARCA İSTİSMARA UĞRADIM"

  Lady Gaga sözlerine şu cümlelerle devam etti;

  "Kendi vücudumu hissedemiyordum. Önce tam anlamıyla acı hissettim, sonra uyuştum. Sonra haftalarca hasta oldum. Anladım ki yaşadığım acı, o kişinin beni kustuğum ve hasta olduğum için hamile bir şekilde ailemin evinin yolundaki bir köşede bıraktığı acıyla aynıydı. Aylarca o stüdyonun içinde kilitli bir şekilde istismara uğramıştım."

  Lady Gaga: Aylarca istismara uğrayıp, hamile kaldım #4


  Görüş Bildir