Petrol
114.32
-0.08%
Euro
17.5561
-0.02%
Dolar
16.3578
0.06%
Altın
973.39
0.08%
Borsa
2451
0.00%
Bitcoin
487.401
0.08%
19ºC
İstanbul
Çok bulutlu 19 C
  Lady Gaga'nın Nişantaşı'nda çekilen fotoğrafı

  Lady Gaga'nın Nişantaşı'nda çekilen fotoğrafı

  Lady Gaga Nişantaşı'nda alışveriş yaparken giydiği kıyafetiyle dikkatleri üzerinde topladı.
  • 18.09.2014 - 08:17

  Geçtiğimiz günlerde İTÜ Stadyumu'nda konser veren Lady Gaga sahne kıyafeti ve şovlarıyla hayranlarını adeta büyülemişti. Büyük beğeni toplayan konser sonrası Gaga, Nişantaşı'nda görüntülendi.

  Lady Gaga nın Nişantaşı nda çekilen fotoğrafı #1

  LADY GAGA İSTANBUL'DAN AYRILDI

  NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİ

  Ünlü şarkıcı, Nişantaşı sokaklarında kimseye kendini göstermeden doyasıya alışveriş yaptı. Girdiği her mağazada yarım saatten daha fazla kaldı. Gaga, gözlerini güneşten korumak için taktığı 'akıllı gözlükleriyle' de dikkat çekti.

  TESETTÜRE GİRDİ

  Gittiği hemen her ülkede, o ülkede tercih edilen kıyafetleri giyen Lady Gaga Türkiye'de tesettüre girdi. Başörtüsü takan ünlü şarkıcı, altına da pardesü giydi, alışveriş yaptı. Ünlü şarkıcı bir mağazadan çıkarken apartmanın camına bakarak kılık kıyafetini kontrol etmekten de kaçınmadı. Girdiği her mağazadan yüklü miktarda alışveriş yapan Lady Gaga, daha sonra otelinin yolunu tuttu.

  Lady Gaga nın Nişantaşı nda çekilen fotoğrafı #2

  ''BAZI GÜNLER GERÇEKTEN ZOR''

  Lady Gaga, Nişantaşı’nda gezdikten sonra duygularını Twitter’da paylaştı: “Bugün çoğunlukla ağlayarak geçirdim. Çok fazla gözyaşı vardı. Hayatıma inanamıyorum. Güzel şeyler yapabilmek, gezmek, bazen yorucu geliyor. Bazı günler gerçekten de zor. Küçük canavarlarım ve ekibimin bana güvenine ne kadar teşekkür etsem az. Hayatımı siz değiştirdiniz. Umarım müziğim, şovlarım ve mesajlarımla sanatın güzelliğini sizinle paylaşabilirim”

  Lady Gaga nın Nişantaşı nda çekilen fotoğrafı #3

  Lady Gaga nın Nişantaşı nda çekilen fotoğrafı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir