Dolar
7.2799
3.3401%
Euro
8.6357
3.0919%
Altın
2059.04
1.0199%
Borsa
1052.44
-3.605%
G. Altın
480.935
4.1467%
Bitcoin
85539.94
4.3914%
29ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 29 C
  Özge Borak: Ata benim miladım

  Özge Borak: Ata benim miladım

  Özge Borak'tan samimi açıklamalar...
  • 29.01.2014 - 08:59
  Özge Borak: Ata benim miladım

  Heyecanla "Eyyvah Eyvah 3" filminin vizyona girmesini bekleyen Özge Borak, Elele'ye verdiği röportajda hem filmi anlattı hem de eşi Ata Demirer'le ilişkisine dair samimi açıklamalarda bulundu.

  Özge Borak: Ata benim miladım #1

  İŞTE O AÇIKLAMALARI

  Özge Borak, söyleşide ilk olarak "Eyyvah Eyvah"ın seri haline gelmesinde ticari kaygının değil seyirci talebinin etkili olduğunu belirtti: "Eyvah Eyvah'ın seri haline gelmesi seyircilerin beklentileriyle gerçekleşti. Ata'nın aklında böyle bir şey yoktu. Sonra başka şeyler denemek istedi ama 'Eyvah Eyvah'ın karakterlerini çok özledi ve hep eli onlara gitti.

  Sonunda beklentiler de yükselince 'Benim bir tane daha yapmam lazım, çünkü kopamıyorum' dedi. O yüzden ticari kaygılarla bu işlerin yapılmadığını söyleyebilirim. Ata 'Eyvah Eyvah' karakterlerine, yöreye, bölgeye çok aşık."

  Özge Borak: Ata benim miladım #2

  SETTE SADECE İŞ ARKADAŞIM

  Ünlü oyuncu, bu film serisiyle başlayıp nikah masasına taşınan aşkından da söz etti. Ata Demirer'le evliliğinin gayet güzel gittiğini söyleyen Borak, "Aynı sette karı-koca olarak çalışmak nasıldı?" sorusunu ise şöyle yanıtladı: "İşi ve özel hayatı birbirinden ayırabilen insanlarız. Ata sette benim iş arkadaşım.

  Birlikte bir şeyler ürettiğimiz için de faydalı bir ilişkimiz hatta iş ortaklığımız var. Ayrıca birlikteyken çok eğleniyoruz. Gezmeyi çok seviyoruz, çok gülüyoruz. Aşkın biyolojik ve zamanla geçen bir şey olduğuna inananlardanım. Hayat boyu ilk günkü gibi kalması mümkün değil.

  ATA BENİM MİLADIM

  Önemli olan saygı ve aşkın dönüştüğü sevgiyi devam ettirebilmek. Aşkın ilk günkü adrenalinle devam ettiğinin söylenmesi bana biraz yalan geliyor. Ancak çok ama çok samimi bir şey söylemem gerekirse, hayatımı Ata'dan önce ve sonra diye ayırabilirim. Ata benim miladım. Çünkü bana çok iyi geliyor. Sayesinde hayata bakış açım yumuşadı. O çok kibar ve düşünceli biri."

  Özge Borak: Ata benim miladım #3

  ESKİDEN ERKEK GİBİYDİM

  Son dönemde daha feminen bir imajla izleyici karşısına çıkan Özge Borak, "30'ların kadın olduğunu daha çok hissettiğin yaşlar olduğunu söyleyebilirim. Önceden eşofman altı ve spor ayakkabıyla gezerken, şimdi biraz daha dikkat etmeye başladım. Hep erkek gibi maskülendim" diyor.

  Görüş Bildir