Petrol
93.01
0.08%
Euro
18.2765
0.00%
Dolar
17.948
0.00%
Altın
1.018
0.11%
Borsa
298
2.29%
Bitcoin
424.501
-1.82%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Serkan Uçar'ın babasından Ece Erken'e sert yanıt

  Serkan Uçar'ın kendisine şiddet uyguladığını ve ölümle tehdit ettiğini öne süren Erken'e kayınpederi Nurettin Uçar sert tepki gösterdi.
  • Ajanslar
  • 08.07.2015 - 11:07
  Serkan Uçar'ın babasından Ece Erken'e sert yanıt

  ece

  Erken ve Uçar'ın evliliği öncesinde “Bu evliliği kimse istemiyor. Sonu kötü bitecek. O kişiyi gelin olarak kabul etmiyoruz” açıklamalarıyla gündeme gelen Nurettin Uçar, gelininin oğluna iftira attığını ileri sürdü:

  "ŞİDDET DİYE BİR ŞEY YOK"

  “Bu evliliğe karşı olduğumu en başta söylemiştim. Ece'yle de konuştum. Kızım olmaz, bu iş yürümez dedim. Beni dinlemediler. Oğlum da kendini duvarlara vurdu evleneceğim diye. Evlattır dedik, sustuk. Dediklerim çıktı. Şimdi Ece oğluma iftira atıyor, şiddet diye bir şey yok. Bütün Türkiye bizi de tanır, onu da.

  "ECE DİLİNİ KESSİN, BİRAZ EVİNDE OTURSUN"

  Ayrılıyorlar diye çamur atmaya gerek yok. İftiralarına da kimse inanmıyor. Benim istediğim, Ece dilini kessin, biraz evinde otursun. Böyle açıklamalarla kimseyi bezdirmesin. Torunumuzu ise seviyoruz, annesinde kalması normal, onun için ne gerekiyorsa yaparız.”

  "KONUŞACAK ÇOK ŞEY VAR AMA SUSMAK ZORUNDAYIM"

  Serkan Uçar ise şu açıklamayı yaptı: “İddiaları kabul etmiyorum. Konuşacak çok şey var ama susmak zorundayım. Çünkü ortada bir bebek var ve o büyüdüğünde internette görecek bunları. Ailemin de isteği, benim bu konuda susmam. Ben iş adamıyım, işime bakarım. İzin verildiği sürece de oğlumu severim.”


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir