Petrol
112.1
0.15%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
478.875
-0.94%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C

  Tayfun Erdoğan vazgeçmiyor

  Dönem dönem yaptığı paylaşımlarla kendisinden söz ettiren şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan yine sosyal medya hesabı üzerinden babasına seslendi.
  • Haber Merkezi
  • 18.01.2018 - 08:24
  Tayfun Erdoğan vazgeçmiyor

  Katıldığı evlenme programında tanıştığı Funda Çakır ile evlilik yolunda ilerleyen Tayfun Erdoğan, bir süredir babası Emrah’la ilgili paylaşımda bulunmuyordu. Yaptığı paylaşımlarla magazin sayfalarında yer bulan Tayfun, duygu ve sitem yüklü satırlarla yine babasına yüklendi.

  Tayfun Erdoğan vazgeçmiyor #1

  "SENİN ÖDÜLLERİNİ BEN ALACAĞIM"

  İşte Tayfun Erdoğan’ın hesabından yaptığı o paylaşım:

  “Biliyorum ki göreceksin bu resmi duyacaksın bunları evet biliyorum, ya içten içe gördüğün zaman yine bana söyleneceksin kızacaksın ya da içten içe bir boşluğa bırakacaksın kendini onu da biliyorum evet, zor mu ki, ne olurdu arasan 'Gel oğlum 6 yıl oldu artık bitsin' desen, 'Nereye kadar böyle' desen, eskisi gibi baba oğul gururlu gururlu benimle resimler çekinsen… Benimle derbi maçlarında iddiaya girerdin yine girmez miyiz, resim koyarsın mesela bir sabah kahvaltısında ‘Oğullarımla sabah kahvaltım’ diye, ben bile heyecanlanıyorum yazarken, yaşamayalım mı evlat baba ilişkisini. 'Gelsen' desen, 'Evet hatalarımız oldu, sen de ben de anladık' desen, ben koşa koşa gelir elini öperim zaten. Unutma ben senin sana hayran olan seni idol olarak gören oğlunum ve bir gün kazandığın ödülünü senin yerine almaya gideceğim günü hep hayal ederek bekliyorum.

  "BENİ ÖPTÜĞÜN O YILLARI HATIRLA"

  Affetmek Allah'a mahsustur ve hatalar insanlar için bunları okuduğunda umarım biraz olsun eski günleri hatırlarsın başımı okşadığın beni öptüğün o yılları… Seni seviyorum ben Babam benim.”


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir