Euro
15.6603
0.71%
Dolar
13.816
0.94%
Altın
787.97
0.4%
Borsa
2.04
1.76%
Bitcoin
692.783
0.10%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  Uyuşturucu davası Hakan Akkaya'yı işinden etti

  'Bugün Ne Giysem' programıyla ünlenen Hakan Akkaya'nın aynı ekibin yeni programı "Bu Tarz Benim"de yargılandığı uyuşturucu davası yüzünden yer alamadığı ortaya çıktı.
  • 15.09.2014 - 08:51
  Uyuşturucu davası Hakan Akkaya'yı işinden etti

  HAKAN AKKAYA

  Daha önce 'Bugün Ne Giysem' programında beraber jüri ekibinde yer alan İvana Sert, Uğurkan Erez ve Nur Yerlitaş yeni isimlerin katılmasıyla bu kez 'Bu Tarz Benim" programında seyirciyle buluşuyor.

  AKKAYA HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

  Eski ekipte yer alan Hakan Akkaya'nın ise son anda programdan ayrıldığı öğrenildi. Akkaya, geçen aylarda 11 sanıkla beraber uyuşturucu madde ticareti yapmak ve temin etmek suçlarından hakim karşısına çıkmıştı.

  Show TV yönetiminin bu nedenle Akkaya'nın jüride olmasını istemediği ortaya çıktı. Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği ve Türkiye'nin en tarz kadınının seçileceği programda İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez'e bu kez ünlü kuaför ve stil danışmanı Kemal Doğulu eşlik ediyor.

  Yapımcılığını Production House'un yaptığı 'Bu Tarz Benim'de hafta içi her gün yarışmacılar jüriden iyi not almak için yarışacak. Uzun süre program yapan ancak son dönemde yargılandığı davayla beraber işleri yolunda gitmeyen Hakan Akkaya ise İstanbul Fashion Week'e hazırlanıyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir