Petrol
111.48
0.01%
Euro
17.5003
0.18%
Dolar
16.3241
-0.25%
Altın
974.57
-0.02%
Borsa
2418
0.00%
Bitcoin
488.868
2.03%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C
  Yeşim Salkım, astsubaya hakaret etti

  Yeşim Salkım, astsubaya hakaret etti

  Fırat'ın doğusuna yapılacak operasyonu 'savaşa hayır' diyerek istemeyen ünlü şarkıcı, bunu sosyal medyasından yazınca tepki gördü. Salkım, bir astsubay ile savaş konusunda atıştı.
  • Haber Merkezi
  • 08.10.2019 - 11:09
  • Güncelleme : 08.10.2019 - 11:09

  Türkiye, güvenli bölge çalışmalarına devam ederken; Suriye sınırındaki hareketlilik bazı kesimleri rahatsız etti.

  Onlardan biri de ünlü şarkıcı Yeşim Salkım oldu.

  Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." şeklinde bir yorum paylaşan Salkım'a, tepki geldi.

  SALKIM'A TEPKİ GECİKMEDİ

  Salkım'a cevap veren bir kişi, o tweet'in altına, "Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii." ifadelerini yazdı.

  Yeşim Salkım, astsubaya hakaret etti #1

  "EVİNDE RAHAT UYURKEN, BEN ORADAN GELDİM"

  Bunun üzerine sinirlenen Salkım, "Sen gittin herhalde ben teröristlere değil, savaşa hayır dedim." yanıtını verdi. Tepki veren kişiden ise cevap gecikmedi. Aynı takipçi, "Evet gittim, oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken, ben oradan yeni geldim." dedi.

  Yeşim Salkım, astsubaya hakaret etti #2

  "KLAVYE DELİKANLISI" DEDİ

  Yeşim Salkım, bu sözlere de fazlasıyla içerleyerek, "Hadi lan oradan klavye delikanlısı." yazdı. Salkım, ardından da kendisine cevap veren takipçisini engelledi.

  Yeşim Salkım, astsubaya hakaret etti #3

  ASTSUBAY ÇIKTI

  Tüm bu sözlü sataşmanın  sonrasında Yeşim Salkım'a cevap veren kişinin, sınırda görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından, Yeşim Salkım'a gönderildi.

  Yeşim Salkım, şimdilik sessizliğini koruyor...


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir