Euro
15.2385
-0.32%
Dolar
13.6313
0.31%
Altın
792.5440
-0.26%
Borsa
1965
0.71%
Bitcoin
504.275
-2.80%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C
  Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE

  Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE

  Kanal D'nin yeni dizisi Şeref Meselesi'nin ilk bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu. Dizi, kanalın yaptığı bütün çabaya rağmen izlenmedi.
  • 24.11.2014 - 13:32

  kerem

  Televizyon tarihinde ilk kez ilk bölümünde reyting rekorları kırsın diye uğruna ana haberin 1 günlüğüne yayından kaldırıldığı Şeref Meselesi adlı dizi reytinglerde beklenen performansı gösteremedi.

   

  REYTİNGDE İLK 5'E GİREMEDİ

  Reyting sıralamasında Totalde 11. sırada olan Şeref Meselesi AB'de 3. olabildi. Reytingde ilk 5'e giremeyen televizyon dizileri bir süre sonra yapımcı tarafından yayından alınıyor.

  Şeref Meselesi 1. Bölüm ilk 10 dakika - İZLE

  ANA HABER YAYINLANMAMIŞTI

  Şeref Meselesi'nin reytinglerde özel bir yeri var. Çünkü dizinin yayınlandığı akşam televizyon tarihinde bir ilk yaşanmış ve Kanal D Ana Haber 1 akşamlığına yayından alınmış, yerine Şeref Meselesi ekrana getirilmişti. Dizinin total izlenmede 11. sırada yer alması bu açıdan bakıldığında büyük bir başarısızlık. Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE #2

  Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE #3

  Şeref Meselesi 1. Bölüm Fragmanı - İZLE

  DİZİNİN KONUSU

  Yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı, çekimlerine Ayvalık’ta başlanan ve İstanbul’un Balat semtinde devam eden dizinin konusu şöyle;

  Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken, Emir Yiğit'in aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve çalışkan bir gençtir. Her ne kadar dünyaları zıt olsa da, birbirine çok bağlı bu iki kardeşin hayatları, dedelerinin ölümünün ardından İstanbul’a taşınmalarıyla başka bir yön alacaktır.

  Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE #4

  Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE #5

  Şeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE #6

  Kanal D dizi için ana haberi yayınlamadı haberiŞeref Meselesi ilk bölümünde reytinglerde çakıldı İZLE #7


  Görüş Bildir