Petrol
85.94
-1.42%
Euro
18.1306
-0.15%
Dolar
18.5242
0.10%
Altın
993.18
0.53%
Borsa
318
0.00%
Bitcoin
369.065
0.81%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Yarışmacının sözleri Acun'u kızdırdı

  Yetenek Sizsiniz'e katılan Ümit Gündük'ün, oylama sırasında "Survivor'a katılmayı çocuğum olmasına tercih ederim" sözleri Acun'u kızdırdı.
  • 20.10.2014 - 08:28
  Yarışmacının sözleri Acun'u kızdırdı

  acun

  TV 8'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına ayakkabı gösterisiyle katılan Ümit Gündük, sıra oylamaya geldiğinde söylediği sözlerle stüdyodakileri şaşırttı.

  ''SURVİVOR'A KATILMAYI ÇOCUĞA TERCİH EDERİM''

  Survivor'a katılmayı çok istediğini söyleyerek gözyaşı döken ve Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye de Acun'a sesini duyurmak için katıldığını belirten Gündük, ''Ben 6 yıllık evliyim. Eşim burada sesimi duyuyor. O kadar çok çocuk istiyorum ki. Hangi erkek hangi bayan istemez ki bir çocuk sahibi olsun? Ben 6 yılımı buna verdim ama Allah nasip etmedi. Ona rağmen benim hayalimde Survivor vardı abi. Bana çocuk mu istersin Survivor mı diye sorsalardı, eşimde burada dinliyor, kesinlikle Survivor derdim. Survivor'a katılmayı çocuğum olmasına tercih ederim'' dedi.

  Survivor'a katılmayı çocuğa tercih ederim -İZLE

  ''SON DERECE YANLIŞ BİR YOLDASIN''

  Bu sözler üzerine Acun Ilıcalı, Gündük'e ''Hayatımda çok büyük kayıplarım oldu. Ama senin şuanki Survivor isteğin bana komik geliyor. Anne babamı kaybettim 20 yaşında. Sen şuanda bir yarışma, bir eğlence programına katılacağım diye burada gözyaşı döküyorsun. Çocuğun konusunda 'olmasa da olur' diyorsun. Bana göre son derece yanlış bir yoldasın. Bu dünya gelip geçici. Belli ki sen hayatında çok büyük acılar yaşamamışsın, dünyada senin Survivor isteğinden çok daha büyük acılar var. Allah sana onları yaşatmasın'' diyerek tepki gösterdi. Acun Ilıcalı, gösterdiği tepkiye rağmen Ümit Gündük'ü Survivor elemelerine çağıracağını ifade etti.


  Görüş Bildir