taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8124
6.4716
1474.93
110476.59
275.657
41377.68

Parasını alamayan işçi, otele kepçeyle saldırdı

İngiltere'de alacağını tahsil edemeyen çalışan, inşasını yeni tamamladıkları otele kepçe ile girdi. 600 sterlin alacağını tahsil edemeyen adam, otelin girişini darmadağın etti.

Haber Merkezi | 23.01.2019 - 09:12..
Whatsapp ile paylaş

İşçi, maaşının ödenmediğini söyleyerek mini kepçeyle yeni tamamlanmış otelin içine girdi, binayı yaklaşık 30 dakika boyunca tahrip etti.

Parasını alamayan işçi, otele kepçeyle saldırdı

Parasını alamayan işçi, otele kepçeyle saldırdı ViDEO

OTEL GİRİŞİNİ DAĞITTI

İngiltere'nin Liverpool kentinde bir kepçe operatörü, inşasında çalıştığı otele geldi. 600 sterlinlik ücretinin ödenmemesine sinirlenen adam, bir anda aracıyla otelin girişine yöneldi ve 2.5 tonluk kepçesiyle girişi yıkarak lobiye girdi.

Ardından resepsiyon ve duvarları hedef alan kepçe operatörü, kendisini ikna etmeye çalışan insanlara ise hiç aldırış etmedi ve pencereler ile tavanı  paramparça etti.

Parasını alamayan işçi, otele kepçeyle saldırdı

600 STERLİN İÇİN

Çevredekiler adamı durdurmaya çalışsa da kızgın işçi, yarım saat boyunca ortalığı dağıttıktan sonra kepçeyi terk edip, olay yerinden koşarak uzaklaştı.

Parasını alamayan işçi, otele kepçeyle saldırdı

Yetkililer, olay sırasında ciddi bir yaralanmanın yaşanmadığını, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini ve oteli tahrip eden işçinin arandığını duyurdu. Olayın nedeninin, adamın çalıştığı inşaattan 600 sterlin alacağını tahsil edemediği olduğu belirtildi.

Günün önemli gelişmeleri VİDEO

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir