Petrol
111.49
0.33%
Euro
17.5646
0.54%
Dolar
16.3559
-0.05%
Altın
973.76
-0.10%
Borsa
2418
-1.78%
Bitcoin
490.158
0.86%
16ºC
İstanbul
Çok bulutlu 16 C
  Başbakan Erdoğan: İsrail terör devletidir İZLE

  Başbakan Erdoğan: İsrail terör devletidir İZLE

  Başbakan Erdoğan, CNN'de katıldığı bir programda, "İsrail terör devletidir. Şu an yaptıklarıyla bir terör dalgası yaratıyorlar." dedi.
  • 24.07.2014 - 13:56

  Başbakan Erdoğan: İsrail terör devletidir İZLE #1

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dünyaca ünlü Amerikan haber kanalı CNN'de Connect the World isimli programa konuk oldu. Erdoğan, CNN'in uluslararası muhabirlerinden Becky Anderson'ın sorularını yanıtladı.

  İSRAİL'İN İDDİASINA ERDOĞAN'DAN SERT YANIT

  CNN röportajın tamamını henüz yayınlamadı ancak Erdoğan'ın kullandığı bir cümle çok büyük yankı yaratacağından röportajın bu kısmını internet sitesine koydu. Başbakan Erdoğan'a, "İsrail Türkiye ve Katar'ın Hamas'ın terör faaliyetlerine destek verdiği konusunda suçlamalarda bulunuyor. Buna ne diyorsunuz?" sorusu soruldu.

  Başbakan Erdoğan: İsrail terör devletidir İZLE

  "İSRAİL BİR TERÖR DEVLETİDİR"

  "Bakın. İsrail'in bu iddiasına şöyle cevap vereyim. Birincisi İsrail'i kim finanse ediyor? İkincisi İsrail bir terör devletidir. Şu an yaptıklarıyla bir terör dalgası yaratıyorlar. Katar mazlumların yanında duruyor ve insani yardım yapıyor. Katar'ın Türkiye ile işbirliği her zaman bu yönde olmuştu. Yapılan budur. Katar ve Türkiye'ye başka bir rol biçmek bize bu rolü biçenlerin amacının ne kadar kötü olduğunu gösterir. Biz bir NATO ülkesiyiz ve NATO'daki müttefiklerimizle birlikte hareket ediyoruz. Bizim uluslararası bir kimliğimiz karakterimiz var. Hiçbir zaman terörün içinde olmadık. Her zaman terörle mücadele ettik."

  Başbakan Erdoğan: İsrail terör devletidir İZLE #2

  Başbakan Erdoğan: İsrail terör devletidir İZLE #3

  Başbakan Erdoğan ile ilgili tüm haberler  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir