Petrol
92.37
0.03%
Euro
18.2792
0.19%
Dolar
17.9629
0.27%
Altın
1.024
0.25%
Borsa
2942
0.99%
Bitcoin
431.314
-1.04%
23ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 23 C
  Cumhurbaşkanı Erdoğan MKYK'nin ardından konuştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan MKYK'nin ardından konuştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, MKYK toplantısının ardından partililere bir takım uyarılarda bulunarak '2019 planlaması'na dair konuştu.
  • Haber Merkezi
  • 29.05.2017 - 21:47

  Cumhurbaşkanı Erdoğan MKYK nin ardından konuştu #1

  AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, parti genel merkezinde yapılan toplantı 5,5 saat sürdü. Ardından iftar sonrası Erdoğan partililere bir konuşma yaptı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan MYKY'nin ardından konuştu VİDEO

  Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:

  "MYK'da ifade ettiğimiz hususu tekrarlamak istiyorum. Ak Parti'nin 15 yıl iktidarda kalmasının sırrı sürekli kendisini yenilemesidir. 20'li yaşların başında gençlerimiz MKYK'da bulunuyor. MKYK'da yaş ortalaması 47, milletvekillerimizin 52. Sürekli kendimizi yenileyerek milletin gönlündeki yerimizi güçlendireceğiz. Bize tevazu yakışır. Bu tevazudan asla taviz vermemeliyiz. Biz kendimizi alçalttıkça gönüllerde yükseliriz. Biz kendimizi yükseklerde görmeye gayret edersek alçalırız. Dağlar bizden yüksektir.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan MKYK nin ardından konuştu #2

  "MİLLETİMİZE VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRMENİN ZAMANI"

  Yönetim sistemi değişikliğinin ardından milletimize verdiğimiz sözleri yerine getirmek için artık önümüzde hiçbir bahane hiçbir engel kalmadı. Bundan sonra 2019'a kadar yoğun ve netice almaya yönelik program uygulamaya mecburuz.

  180 GÜNLÜK PROGRAM

  Bakanlıklardan 180 günlük yol haritası istedim. Aynı şekilde partimizin de teşkilatlarımızla ilgili çalışmaları süratle tamamlayarak seçim hazırlıklarına başlaması gerekiyor. Bu yıl sonuna kadar il, ilçe ve belde yönetimlerini yenilemek zorundayız.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan MKYK nin ardından konuştu #3

  "BİR METAL ESKİMESİ GÖRÜYORUM"

  Adeta bir metal eskimesi görüyorum. Nerede eksiğimiz var, bunun üzerine gitmemiz gerekiyor. Bir ekip burada bir ekip cumhurbaşkanlığında oluşturacağız. Aldığımız şikayetleri neticeye ulaştırmamız gerekiyor."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir